Alaisa konjac mago Shirataki araisa | Ketoslim Mo
Fa'amatalaga o le Oloa
E tutusa lava lona foliga ma le araisa masani, ae e sili atu lona aogā mo le soifua maloloina.araisa shiratakie maualalo i kalori ma ga'o, o lea e atoatoa aisui o mea'aiafai o loʻo e taumafai e faʻaitiitia lou mamafa pe pulea foʻi lou suka.E aogā fo'i le palu fa'atasi ma lau araisa i aso uma.Araisa konjac magoe faia mai aʻa o lela'au konjacma e iai mea e mama ma faigofie ona siaki, ma avea ai ma se isi auala lelei e sui ai le araisa masani.
Fa'amatalaga tau taumafa
| Taua Masani: | Mo le 200g(araisa mago ua vela) |
| Malosiaga: | 28.4kcal/119kJ |
| Ga'o Aofa'i: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 6g |
| Alava | 0.6g |
| Porotini | 0.6g |
| Sodiuma: | 0mg |
| Igoa o le oloa: | Shirataki magoAraisa Konjac |
| Fa'amatalaga: | 200g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 5Kcal |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ porotini maualalo/ga'o maualalo |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi (mai le mamanu i le gaosiga) 2. E sili atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. Auaunaga OEM ODM OBM 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5. Aofa'i maualalo o le oka |
Fa'amatalaga e uiga i le araisa Shirataki Konjac
Shirataki araisa(pearaisa mago konjac) e faia mai lela'au konjacma e 97% le vai ma le 3% le fiber.
E fa'a'ele'ele le araisa mago ma e pei o le jeli pe a uma ona mitiia le vai ma fa'asusu.
O le araisa mago konjac o se mea'ai lelei mo le fa'aitiitia o le mamafa ma le puleaina o le suka, auā o le 100 kalama o le araisa mago konjac e na'o le 73KJ kalori ma le 4.3 kalama o carbohydrates e maua ai, ma le 0 ga'o ma le suka.
O le a suia le mafiafia o le araisa shirataki pe a uma ona fa'a'aisa, o lea aua le fa'a'aisa oloa e faia mai le araisa shirataki! Teu i le vevela o le potu!
Fa'atonuga mo le Kukaina
(O le fua faatatau o le araisa ma le vai e 1:1.2)





