Araisa ua uma ona kuka, e tele ai le alava, araisa Konjac | araisa e leai se suka, maualalo le kalori | Ketoslim Mo
E uiga i le mea
Ketoslim MoFa'a'alava Maualuga ua Kukaina MuamuaAraisa Konjaco se mea'ai e tele ai le fiber, ma e maualalo le ga'o. E faia mai le konjac masani ma e tele ai le fiber, lea e fa'aleleia atili ai le soifua maloloina o le gastrointestinal ma pulea ai le maualuga o le suka i le toto. E fetaui lelei mo i latou e popole i le taumafa.
E uiga i le mea
1. GA'O MAULALO:Ua uma ona kuka ma maualuga le fiberaraisa konjaco se mea'ai e maualalo le ga'o. E maualalo le ga'o pe a fa'atusatusa i le araisa masani po'o isi mea'ai autū, lea e fesoasoani e pulea ai le taumafaina o kalori. O le filifiliga sili lea mo tagata o lo'o popole i le mamafa tele ma le ga'o tele.
2. MAUALUGA LE FAIPULE O MEA'AI:Ua uma ona kuka ma maualuga le fiberaraisa konjace tele ai le fiber o mea'ai. E taua tele le fiber o mea'ai mo le soifua maloloina o le gastrointestinal, fa'aleleia atili ai le ga'o o le manava, puipuia ai le manava tata ma fesoasoani e pulea ai le fia 'ai. Filifilia o le fiber e telearaisa konjaco se mea'ai autū e mafai ona fa'ateleina ai lau taumafaina o le fiber ma fa'aleleia atili ai le galuega a lou ga'au.
3. LEAI SE KULUTENI:Fa'i ua uma ona kukaina ma le tele o le fiberAraisa Konjaco se mea'ai e leai se kuluteni mo tagata e ma'ale'ale i le kuluteni po'o le fefe i le kuluteni. O le kuluteni o se porotini e maua i le tele o saito, ae e mafai ona mafua ai ni tali le mautonu po'o ni tali le lelei i nisi tagata. I le filifilia o le kuluteni e leai se kuluteniaraisa konjac, e mafai ona e fiafia i se meaʻai suamalie aʻo e ʻaloʻese mai faʻafitauli e fesoʻotaʻi ma le kuluteni.
Fa'amatalaga Taumafa
| Fa'amatalaga Taumafa | |
| 2 tautua i le koneteina | |
| Tele o le tautua | 1/2 afifi (100g) |
| Aofa'i i le tautua: | 334 |
| Kalori | |
| %Tau i Aso Taitasi | |
| Ga'o Aofa'i 0.6g | 1% |
| Ga'o Fa'atumu 0g | 0% |
| Ga'o Suia 0g | |
| Aofa'i o le Kāpōhaiteleti 72g | 24% |
| Porotini 5.1g | 9% |
| Alava Mea'ai 8.1g | 32% |
| Aofa'i o suka 0g | |
| Aofia ai le 0g suka faaopoopo | 0% |
| Sodiuma 0g | 0% |
| E le o se puna taua o kalori mai ga'o, ga'o fa'atumuina, ga'o trans, cholesterol, suka, vaitamini A, vaitamini D, calcium ma le u'amea. | |
| *O Pasene o Tau i Aso Taitasi e faʻavae i luga o se taumafataga e 2,000 kalori. | |
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa Konjac ua uma ona kukaina ma le tele o le alava |
| Mea Autū: | Araisa,pauta konjac, sana e maualuga le amylose (tete'e) ma le suka |
| Fa'amatalaga: | E leai se kuluteni/Ga'o Maualalo/Alava Maualuga/E Leai se Sodium |
| Galuega: | Pa'ū o le Mamafa, Fa'aitiitia o le Suka i le Toto, Suiga o Taumafataga Fa'atau'oa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Mamafa mama: | 80-120g (e mafai ona fetu'una'i) |
| Alava mea'ai: | 8.1g |
| Aotelega o Ga'o: | 0.6g |
| Ola e teu ai: | 12 Masina |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi |
| 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani | |
| 3. O lo'o maua le OEM ODM OBM | |
| 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi | |
| 5. Laʻititi le MOQ |
Ata Auiliili
Tulaga Fa'atatau
Falegaosimea






