Pasta Konjac manifinifi Tofo Tamato Vegan Ketoslim Mo mea'ai masani Vermicelli
Nouti vave, tofo tamato, o se tasi o a matou faasologa sili ona faʻatau atu. E masani ona taʻua o shiratakilimu, o noodles konjac o noodles ia e faia mai le corm o le konjac ufi. O se noodles faigofie, e toetoe lava a manino e maua ai le tofo o soʻo se mea e faʻapipiʻi i ai. e taʻua foʻi o Miracle noodles, Shirataki noodles, e le pei o isi faʻasologa, o noodles vave e sili atu le malosi, e maualuga pea le fiber, tele le carbohydrate (e itiiti ifo nai lo noodles masani), o leneiVermicelli(spaghetti) o le filifiliga sili lea mo le faigofie, e mafai ona e fiafia i lau taumafataga suamalie pe a e mauaina le tiliva.
| Igoa o le oloa: | lialia tamato vave |
| Mamafa mama mo lialia: | 180g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| O le umi e teu ai: | 9 masina |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai tasi-taofi Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 254KJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 1.7g |
| Kāpōnaiti: | 8.2g |
| Sodiuma: | 980 mg |
| Alava: | 6.4g |
Isi mea e su'esu'eina
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.

E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.







