Konjac Jelly mea e fa'aopoopo i luga, jelly fuala'au 'aina, lauti pupuga, ma le Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea:
Mea e fa'aopoopo i ai le jeli konjac: O le foliga e pei o se polo, e manaia le tofo, o le tofo lamu e pei o le Q bounce. e faia mai le konjac, o se laʻau e tumu ialava mea'ai, e le gata ina fa'aopoopo i le lauti palu ae fa'apea fo'i i so'o se lauti po'o lauti susu e te fiafia i ai, Matou te tu'uina atu i tagata fa'atau ni tu'ufa'atasiga ma ni manatu fatufatua'i e tele atu. E mafai ona e faia ni meainu e le gata mai. Malū ma malū ma fa'atosina, o le Konjac jelly o se isi mea e sili atu ona lelei mo oe ma maloloina nai lo penina tapioca! O lenei mea e lauiloa e maualalo le ga'omea'ai mamamai Asia e fa'aopoopoina ai le mafiafia ma le tofo fa'aopoopo i lenei mea'ai caramelized mo se lagona manaia i le gutu e te fiafia ai - e aunoa ma kalori ma carbohydrates fa'aopoopo.
• tumu i le fiber, lea e te lagona ai le mā'ona ma e te le toe 'ai tele.
• Fa'amalie lou mana'o i le lauti suamalie i se pa'aga suamalie o le suka enaenaTi susu& jellies e matuā lamuina i totonu o se supo caramelly e suamalie ma suamalie. Taumafa oe lava i se meainu lelei e pei o Starbucks i se tau maualalo.
• Tofo e fa: Tofo muamua, Tofo suka enaena,Matchatofo ma le tofo o le Sakura.
Uiga
1. Sauni e fa'aaoga
2. Teu i se nofoaga malūlū ma mago, e leʻi tatalaina mo le 1 tausaga
3. Fa'aaogaina mo se meainu malulu, e sili atu le manaia o le tofo
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Jeli Konjacmea fa'aopoopo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ porotini maualalo/tele le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi-taofi i Saina2.Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 345Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 20.3g |
| Sodiuma: | 17mg |
Isi mea e su'esu'eina
E fesili foʻi tagata
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.

E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.






