Nouti konjac mago Nouti sili ona lelei mo le soifua maloloina o le sipinasi konjac| Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea
Fa'amagoli'i konjace ta'ua fo'iNouti Shirataki or Nouti vavegaO le Konyaku (e taʻua foʻi o le konjac poʻo le konnyaku) o se meaʻai masani a Iapani ma e faia mai aʻa o le Konyaku. E tele lava ina totōina i Sautesasaʻe, Saina ma Iapani. O se mea e sui ai le carbohydrate faigofie ma maloloina, e maualalo kalori,e leai se kulutenima vegan/vegetarian. E mitiia ai na tofo mai mea'ai e kuka fa'atasi ma ia, ma avea ai ma tofo suamalie. E le gata i lea, o noodles konjac mago e le afaina i le keto mamea'ai mo le ma'isuka, lea e avea ai ma sui o taumafataga sili ona maloloina mo i latou. Ma ona o le fiber soluble, o le a lagona e tagata le māʻona ma itiiti le mea e 'ai. O le filifiliga sili lea mo le faʻaitiitia o le mamafa.
Fa'ailoga oloa
| Igoa o le oloa: | Nouti konjac mago |
| Mamafa mama mo lialia: | 100g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Falaoa pi soya lanumeamata, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 2% |
| Fa'amatalaga: | leai se kuluteni/leai se ga'o, maualalo le ga'o/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Auala e Fa'aaoga ai
1. Fa'apuna le vai i totonu o se ulo ma tu'u i ai le konjac noodles mago.
2. Tatala le noodle ma fa'apuna mo le tusa ma le 5 minute.
3. Fa'amamago lelei ona fa'aopopo lea i ai ni sosi po'o ni mea manogi, ia manuia lau taumafataga!
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 369Kcal |
| Porotini: | 14.9g |
| Ga'o: | 0.9g |
| Kāpōnaiti: | 74g |
| Sodiuma: | 18mg |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
O le ā le konjac mago?
O le afifi o le konjac mago paʻepaʻe Long noodles o noodles masani ia e faia i le konjac, e masani ona faʻatau atu fou i totonu o se taga e tumu i le vai. Peitaʻi, o lenei oloa fou e faʻamago ma faʻapipiʻi e se masini i se foliga lapotopoto ma umi, lea e faigofie ai ona teuina ma kuka.
E mafai ona e maua ni lialia shirataki mago?
E matuā itiiti lava lo latou tofo, o lea e fetaui lelei ai ma le tele o mea'ai eseese ma sosi. O noodles konjac masani e "susu" ma "mago", ma e sau fo'i i afifi eseese, e pei o taga, pusa, pusa pepa alumini, ma isi mea fa'apena.
E fa'apefea ona ou kuka ni noodles konjac mago?
Tuu lialia mago i totonu o le pesini, sasaa i le vai pupuna ma faasusu mo le 10 minute. O le a faasolosolo malie ona vaivai lialia mago. Faapuna le vai i totonu o le ulo, faaopoopo lialia, kuka mo le 10 minute, faaopoopo mea e fai ai, mea manogi ma mea'ai faaopoopo, ona asu lea ma 'ai.
E lelei mo oe le konjac noodles?
E moni, e le gata e mafai e le konjac noodles ona faʻaitiitia lou mamafa, faʻaitiitia le suka i le toto, ae faʻamalieina ai foʻi le manava tata e ala i le faʻamamāina o le gaʻau. Afai e te manaʻo e soifua maloloina, e taua tele se taumafa paleni ma se faamalositino.




