Kamupani gaosi oloa Shirataki konjac noodles fa'atau oloa Tofo pasta manifinifi taumafa| Ketoslim Mo
Nouti konjac ShiratakiE ta'ua fo'i o miracle noodles, o ona uiga e maualalo kalori, maualalo le carbohydrate ma maualuga le fiber, e leai se gluten, e faia maikulukomanana, o se ituaiga alava e sau mai le a'a o le la'au konjac. E ola le la'au konjac i Iapani, Saina ma Asia i Sautesasa'e. E na'o ni nai ga'o e mafai ona foloina - ae o le tele o ana ga'o e sau mai le alava glucomannan. O le "Shirataki" i le gagana Iapani o lona uiga "afu paʻepaʻe,” lea e faʻamatalaina ai le foliga manino o noodles. E faia i le paluina o le falaoa glucomannan ma le vai masani ma sina vai tipolo, lea e fesoasoani i noodles e taofi ai lo latou foliga.
O la matou Shirataki konjac noodles o se ituaigapasta manifinifi, ae o mea'ai maloloina fa'alenatura, e fesoasoani i le pa'u o le mamafa, o le fiber o lo'o i totonu o le konjac e fa'atuai ai le fa'agata o le manava, o lea e umi ai ona ma'ona tagata ma iu ai ina itiiti a latou mea'ai. E le gata i lea, ua fa'aalia le fesoasoani a le Glucomannan e fa'aitiitia ai le maualuga o le suka i le toto i tagata e maua i le ma'isuka ma le tete'e atu i le insulin.
Fa'amatalaga:
- • Keto • E Le Fa'aleagaina le Suka i le Toto
- • E leai se kuluteni • E leai ni saito
- • Vegan • E leai se soya
Fa'atonuga:
- 1. Fa'avevela muamua le ogaumu i le 350°F (175°C).
- 2. Fufulu ia noodles i le vai tafe mo le itiiti ifo i le lua minute.
- 3. Fa'aliliu le noodles i totonu o se apa ma kuka i le vevela feololo mo le 5–10 minute, ia fa'agae'etia i nisi taimi.
- 4. A'o kuka le noodles, fa'a'u'u le ramekin e 2-ipu i le suāu'u olive po'o le pata.
- 5. Fa'aliliu le noodles ua vela i le ramekin, fa'aopopo mea o totoe ma fa'afefiloi lelei. Tao mo le 20 minute, aveese mai le ogaumu ma tautua.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Shiratakilimu kanjac |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Ola e teu ai | 12 masina |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ga'o/suka,maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai tasi-taofi Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 21Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 7mg |
Fesili Masani:
1. Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
Bona o le maualuga o le a'afiaga o le poloka o le manava po'o le fa'a'īE le tatau i tamaiti ma fafine ma'itaga pe fa'asusu ona fa'aaogaina ni fa'aopoopoga konjac.
2. E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
3. O le ā le eseesega i le va oli'i konjacmalimu shirataki?
E sau le konjac i se poloka faatafafā a'o le shirataki e foliga e pei o ni noodles.
4. E leaga ea mo oe ni limu Shirataki?
Leai, e tutusa lava ma le konjac noodles, e faia mai le alava meaʻai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le paʻu o le mamafa.
Isi mea e su'esu'eina
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.







