Araisa vave Prebiotic | araisa fa'avevela e ia lava | Araisa Ketoslim Mo Prebiotics
E uiga i le mea
Araisa fa'avevela vave e le prebioticE matuā faigofie lava mo le fa'aaogaina i aso uma. E mafai ona tu'u i le ofisa pe feavea'i pe a e savalivali pe tolauapi. A e fia 'ai, e faigofie ona e 'ai e pei o ni noodles vave, o lea e ta'ua ai fo'i o le araisa vave. E 100 kalama le mamafa o afifi ta'itasi. E mafai ona e fa'aopoopo i ai lau mea manogi e te fiafia i ai pe fa'aopoopo i mea'ai, e pei o le kari ma le risotto. Afai e te 'ave i fafo, tu'u le araisa i totonu o se atigipusa, sasaa i le vai vevela ma fa'atali mo ni nai minute a'o le'i 'ai.
Ketoslim Moo se kamupani gaosi oloa konjac fa'apolofesa ma fa'atau oloa si'isi'i. E mafai ona e fa'afeso'ota'i matou mo ni fa'apitoa. Pe tele pe la'ititi fo'i, matou te faia le mea sili matou te mafaia e fa'afetaui ai ou mana'oga.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA
-
Fa'apuna le vai se'ia o'o i le vevela e 100 tikeri Celsius.
2. Liligi uma le araisa i totonu o se pesini tele pe i totonu o le afifi.
3. Liligi le vai vevela, faatali mo le 25 minute.
4. Fa'aopoopo ni nai mea'ai po'o ni mea'ai e te mana'o ai.
5. Ia manuia lau taumafataga suamalie nei lava!
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa vave Prebiotic |
| Mamafa mama mo lialia: | 100g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, falaoa fualaau faisua, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ fa'afiafiaga i fafo/ Militeli |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3.O lo'o maua le OEM&ODM&OBM 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 6Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 1.6g |
| Sodiuma: | 6mg |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fesili: E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Tali: Leai, e saogalemu mo oe e 'ai.
Fesili: Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
Tali: Ua fa'asa i Ausetalia ona o le ono lamatia ai i le tale.
Fesili: E lelei le 'ai o le konjac noodles i aso uma?
Tali: Ioe ae le o taimi uma.




