Araisa Shirataki ma le Alava Oati | Kamupani Gaosi Araisa KETO Konjac | Ketoslim Mo
Araisa Konjac OatsO mea autu e fai ai o le konjac (e tele aikulukomanana) ma le alava oati, e mauoa i le alava mea'ai. E leai ni ga'o, leai ni ga'o kāpōnaiti, leai se suka, na'o le 9Kcal i le afifi.Araisa konjace ta'ua fo'i oShirataki araisaAfai e te popole i mea'ai e maualalo le kalori, maualalo le carbohydrate po'o le leai o se gluten, e le fa'apea ai e le mafai ona e fiafia i mea'ai araisa suamalie. O le araisa konjac oatmeal, e leai sona tofo fa'apitoa, o lona uiga e mafai ona e faia se tu'ufa'atasiga fa'afuase'i e le afaina ai le tu'ufa'atasiga o mea'ai.
Ketoslim Motaula'i atu i le avea ma se fa'atau'oloa si'isi'i omea'ai konjacE mafai ona e faʻatau ni oloa mai la matou kamupani ona tufatufa atu lea. E tele le gafatia o le maketi o meaʻai konjac. Matou te tuʻuina atu foʻi le tele o le poto masani i faʻatauga ina ia mafai ai ona e auai i le suiga o meaʻai konjac.
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 37kJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 0g |
| Sodiuma: | 2mg |
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa oati Konjac Pearl |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/Leai se ga'o/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi-taofi i Saina2.Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
E fesili foʻi tagata
Mo le toatele o tagata, e saogalemu, e manaʻomia ona e vaavaai ma le totoʻa i faʻatonuga.
E pei o le fa'aitiitia o le mamafa, fa'aitiitia o le toto maualuga, ma le fa'ateleina o le taumafaina o le fiber e mana'omia e le tino.
O le Araisa Fa'a'amu'amu o se araisa shirataki e faia mai le falaoa o le la'au Konnyaku Imo (konjac).
E leai se tofo ma e lamuina.
Isi mea e su'esu'eina
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona faʻapipiʻiina ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia. O matou lelei: • 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia; • 6000+ sikuea o le eria e toto ai; • 5000+ tone o le gaosiga faaletausaga; • 100+ tagata faigaluega; • 40+ atunuu e auina atu i fafo.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E fia ni carbohydrates o lo'o i ai i le araisa konjac oat?
O lo'o iai le 3 kalama o le aofa'i o ga'o, 10 kalori, ma le 0 kalama o ga'o mama.
E fa'apefea le tofo o le konjac oatmeal?
A e saunia ma kuka sa'o, e leai se tofo o le oatmeal. E pei o le jelly le mafiafia o le araisa. E pei ona faamatalaina, o le manogi i'a e sau mai le vai i totonu o le afifi, o lea e tatau ai ona e fufuluina le araisa e tusa ai ma faatonuga, ona falai lea o le araisa i totonu o se apa mago e aunoa ma le suauu e aveese atoa ai le vai a'o le'i faaopoopoina mea manogi.





