Araisa Keto slim Mo | Araisa Shirataki Konjac | E leai se kuluteni, Araisa maualalo kalori, Fa'auo i le Keto
Fa'alenaturaAraisa Konjac:Araisa konjace leai ni ga'o'oa e aofia ai. Faia mai mea fa'alenaturafalaoa konjacma le oat fiber, o se mea e leai se kuluteni ma e sui ai le araisa masani e fesoasoani ia te oe e pulea lou mamafa. O lo'o iai i le Konjac se mea taua tele-kulukomananaUa fa'amaonia fa'asaienisi e fesoasoani le Glucomannan ia te oe e pulea ai lou mana'o e 'ai e ala i le fa'aumiumi o lou lagona mā'ona.Araisa Konnyakue maualalo kalori, vegan, leai se ga'o, leai se suka, leai se saito, ma e mau'oa i le fiber, ma avea ai ma filifiliga sili ona lelei i totonu osui o mea'aimea'ai.
I le avea ai ma sele kamupani tu'uina atu omea'ai konjac, ua tele tausaga o matou tuuto atu i le tuʻuina atu i tagata faʻatau o meaʻai maloloina ma suamalie. O ituaiga eseese e pei o le araisa konjac,li'i konjac ormea'ai mama konjaco taunuuga ia ua matou ausia nei, ma ua matou sailia nisi avanoa mo le taumafa maloloina. Susu mai e faafesootai mai matou.
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 21kJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 7mg |
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa Konjac fa'alenatura |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Vai, Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ porotini maualalo/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Fesili fo'i?
O le araisa konjac, e ta'ua fo'i o le araisa shirataki, o se mea e sui ai le araisa e faia mai le falaoa konjac. E taua tele ona o le tele o le fiber ma le maualalo o kalori.
E lauiloa le araisa konjac i tagata o loʻo mulimulitaʻi i se taumafataga maualalo-carb poʻo le ketogenic auā e matuā maualalo lava i carbohydrates ma kalori. E leai foʻi se gluten ma vegan, ma e talafeagai ai mo le tele o meaʻai e fiafia i ai.
O le araisa Shirataki e faia tele lava mai le konjac glucomannan, o se ituaiga alava mea'ai e maua mai le konjac ufi (Amorphophallus konjac). O lenei alava e fa'afefiloi ma le vai ma o nisi taimi e iai sina calcium hydroxide po'o se isi vaila'au alkaline e fausia ai se mea e pei o le gel, ona fa'afoliga lea i ni fatu e pei o le araisa.
Leai, e leai se tofo.
Ioe, o le araisa e sili ona lelei e sui ai tagata o loʻo taumafai e faʻaitiitia a latou taumafa.
E leai ni ga'o ma e na'o le 5Kcal, 3.2g carb i le tautua e tasi, e talafeagai mo le keto.
Falegaosimea a Ketoslim Mo
Isi mea e su'esu'eina
E fesili foʻi tagata
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.

E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.






