Noodles Shirataki Vave e Sui ai Taumafataga Sauni e 'Ai
O le Shirataki Noodles a Ketoslim Mo e sui ai taumafataga ua sauni e 'ai, o se mea'ai faigofie ma suamalie mo le 'aiga o le afiafi. E faia i le shirataki, o nei noodles e maualalo kalori, maualalo suka ma maualuga i fiber, ma avea ai ma filifiliga atamai e fa'amalieina ai ou mana'oga tau mea'ai. Pe o e i le galuega, pe o e alu, pe o faanatinati, o a matou Shirataki Noodles e sui ai taumafataga vave e avatu ia te oe se taumafataga vave ma faigofie!
Filifiliga Maualalo Kalori:Fiafia i se taumafataga manaia e aunoa ma le faia o se tautinoga. O a matou li'o Shirataki e maualalo kalori ma o le filifiliga sili lea mo i latou e mafaufau i le mamafa.
MAULALO LE MASAGA I LE SUKA:O la matou mea'ai e sui ai le taumafataga o le afiafi e sui ai le noodles shirataki o se filifiliga sili lea mo i latou e mata'ituina le taumafaina o le suka. E itiiti lava le suka e maua mai ai ma e sili atu ona lelei nai lo noodles masani.
MAUALUGA LE AOFIA O LE FAI:Fa'aleleia le soifua maloloina o le manava i a matou Shirataki Noodles e tele le fiber. E fesoasoani le fiber i le fa'asusuina o mea'ai ma fesoasoani ia te oe e lagona le mā'ona mo se taimi umi, ma avea ai ma se fa'aopoopoga lelei i lau fuafuaga taumafa.
Fa'amafanafanaga i le taimi vave:Po'o e i le galuega, folau i luga o le va'a pe o e malaga, o la matou taumafataga ua sauni e sui ai noodles shirataki e maua ai se taumafataga vave ma faigofie. Fiafia i se taumafataga manaia ma fa'atumuina e aunoa ma le fa'alavelave o le kuka.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Noodles Shirataki ma pulouaitu vave/Noodles shirataki vave ma'ai |
| Mea Autū: | Vai, pauta Konjac |
| Fa'amatalaga: | Maualalo kalori\Maualalo suka\Maualuga fiber\Faigofie ona 'ai |
| Galuega: | Pa'ū o le Mamafa, Fa'aitiitia o le Suka i le Toto, Suiga o Taumafataga Fa'atau'oa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Mamafa mama: | 230g |
| Kāpōnaiti: | 2.9g/3.0g |
| Aotelega o Ga'o: | 0g |
| Ola e teu ai: | 16 Masina |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Afifi Fa'aleaiga, Tele, Afifi Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi |
| 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani | |
| 3. O lo'o maua le OEM ODM OBM | |
| 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi | |
| 5. MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga Taumafa
| Fa'amatalaga Taumafa | |
| 2 tautua i le koneteina | |
| Tele o le tautua | 1/2 afifi (100g) |
| Aofa'i i le tautua: | 23 |
| Kalori | |
| %Tau i Aso Taitasi | |
| Ga'o Aofa'i 0g | 0% |
| Ga'o Fa'atumu 0g | 0% |
| Ga'o Suia 0g | |
| Aofa'i o le Kāpōhaiteleti 2.9g | 1% |
| Porotini 0.7g | 1% |
| Alava Mea'ai 4.3g | 17% |
| Aofa'i o suka 0g | |
| Aofia ai le 0g suka faaopoopo | 0% |
| Sodiuma 477mg | 24% |
| E le o se puna taua o kalori mai ga'o, ga'o fa'atumuina, ga'o trans, cholesterol, suka, vaitamini A, vaitamini D, calcium ma le u'amea. | |
| *O Pasene o Tau i Aso Taitasi e faʻavae i luga o se taumafataga e 2,000 kalori. | |
| Fa'amatalaga Taumafa | |
| 2 tautua i le koneteina | |
| Tele o le tautua | 1/2 afifi (100g) |
| Aofa'i i le tautua: | 24 |
| Kalori | |
| %Tau i Aso Taitasi | |
| Ga'o Aofa'i 0g | 0% |
| Ga'o Fa'atumu 0g | 0% |
| Ga'o Suia 0g | |
| Aofa'i o le Kāpōhaiteleti 3.0g | 1% |
| Porotini 0.7g | 1% |
| Alava Mea'ai 4.3g | 17% |
| Aofa'i o suka 0g | |
| Aofia ai le 0g suka faaopoopo | 0% |
| Sodiuma 524mg | 26% |
| E le o se puna taua o kalori mai ga'o, ga'o fa'atumuina, ga'o trans, cholesterol, suka, vaitamini A, vaitamini D, calcium ma le u'amea. | |
| *O Pasene o Tau i Aso Taitasi e faʻavae i luga o se taumafataga e 2,000 kalori. | |
Ata Auiliili
Auala e kuka ai
Tulaga Fa'atatau
Falegaosimea









