Araisa Maualalo le Carb,Aisa Konjac White Pearl | Ketoslim Mo
E uiga i le mea
O mea autu o lo'o i totonuaraisa penina konjaco: a'a konjac ma le vai; o le mea autu o le konjac o le glucomannan, o se ituaiga alava mea'ai e aoga i le tino o le tagata. A uma ona ulufale i totonu o le manava, o le a mitiia le vai ma fulafula e maua ai se lagona o le tumu, ma fa'aitiitia ai le 'ai; lona lua, e iai fo'i lona aafiaga o le fa'aleleia atili o le siosiomaga o le manava, fa'avavevaveina le ga'o o le manava ma fa'aleleia ai le manava tata. I le taimi lava e tasi, e leai se suka o le araisa konjac, e maualalo kalori, mamaualalo le carbohydratesE mafai ona sui ai le araisa masani ma faʻatauKetoslim Mokonjac aaraisa peninaina ia maloloina ai lau taumafa.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa penina konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka/maualalo le carbohydrate |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 125KJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 6.4g |
| Sodiuma: | 12mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le pa'u o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
E te iloa po'o le fea araisa e maualalo le carbohydrate?
| Laasaga 1 | O le mea e te lē iloa, o le araisa vao o se puna lelei foʻi lea o le tele o isi meaʻai, e aofia ai le zinc, vitamini B6, ma le folic acid. E maualalo le aofaʻi o le carbohydrate i le araisa vao nai lo isi ituaiga araisa, ma le 32 kalama o le net carbohydrates i le ipu araisa vela (164 kalama). |
| Laasaga 2 | O le isi o le araisa e gaosia e le konjac, auā o le konjac lava ia o se fa'ato'aga e maualalo le ga'o, o mea'ai e feso'ota'i ma le konjac e gaosia e ia, e matua maualalo fo'i kalori, e le tatau ai ona popole i le fa'afitauli o le maualuga o le suka i le toto. |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le ā le araisa konjac?
O le araisa konjac fa'apitoa e faia i le pauta manifinifi Konjac ma le pauta la'ititi fa'atasi ai ma le tekinolosi tulaga ese. E foliga tutusa lona foliga ma le araisa masani, e vaivai ma pipii le tofo, e pei o se mea e fa'apipi'i, ma e mafai ona kuka sa'oloto le alava mata e maualalo le malosi i le vevela o le araisa fa'apitoa fou.
O le fea araisa e itiiti le carbohydrates i ai?
O mea'ai e maualalo le carbohydrate e masani lava o le araisa, saito, sana, oati ma isi mea'ai, ona sili atu lea ona maualalo le kalori o le araisa Konjac, e maualuga le fiber ma maualalo le kalori, fa'atasi ai ma le konjac e faia i le araisa oat, e fa'aopoopo i le araisa porridge, kuka porridge millet, araisa porridge, po'o le meal porridge, o latou kalori pe a fa'atusatusa i le araisa, e matua maualalo lava, o se filifiliga lelei foi.
O le ā le eseesega i le va o le araisa konjac ma le araisa konjac pearl?
E tutusa le tuufaatasiga o le araisa konjac ma le araisa penina konjac, ae o le pauta manifinifi o le Konjac, o le pauta laʻititi o le mea autu, e faia i se faiga tulaga ese, e mauoa i le fiber, vai maualalo le kaponi ma le vevela maualalo, o lo la eseesega e taoto i le foliga e le tutusa, o le araisa konjac o le araisa umī, ae o le araisa penina e lapotopoto. E leai se eseesega i le tofo, e mafai ona faaopoopo le araisa konjac i isi mea e fai ai isi tofo o le araisa.



