Konjac araisa keto | Ketoslim Mo oat konjac araisa | shirataki ma'i suka mea'ai
E uiga i le mea
O ituaiga araisa e fai si feololo le saito e itiiti ifo le suka pe a fa'atusatusa i le araisa e pu'upu'u le saito, lea, e fuafua i le auala e kuka ai ma le ituaiga araisa, e mafai ona i'u ai i se mea e sili atu ona susu nai lo le pipii i mea'ai. O ituaiga araisa e fai si feololo le saito e fa'aaogaina i le risotto o le Carnaroli ma le arborio.
Araisa Konjac Keto: KonjacOat Pearl Rice, e ta'ua fo'i o leAraisa Fa'avavega or Shirataki Araisa, o se mea'ai e le afaina ai le keto ma e talafeagai fo'i mo tagata e maua i le suka. Faia maia'a konjac, e mauoa ikonjac glucomannan.
Araisa Konjac OatE fa'aopoopoina ai le falaoa oati i le araisa konjac masani, ma maua ai le tofo ma le alava e pei o le oati. O se sui lelei atoatoa lea o le araisa mo taumafataga keto ma taumafataga e maualalo le carbohydrate. O le Konjac e faia i le 97% vai ma le 3% alava o le la'au konjac. O se mea'ai masani e maualalo le kalori, e maualalo fo'i le ga'o ma e leai se suka, ma e talafeagai fo'i mo tagata ma'i suka e fa'aaoga o se mea'ai autū.
•Kalori Maualalo/Ga'o/Kapohaiteleti
• E leai se kuluteni
• E talafeagai mo tagata ma'i suka
E lē fa’apea ai e lē mafai ona e fiafia i mea’ai suamalie pe a e fa’aitiitia lau taumafa. E mafai e le Konjac Oat Pearl Rice ona fa’amalieina lou fia’ai ma ou mana’oga mo le fa’aitiitia o lou mamafa. O a matou oloa uma ua fa’amaonia e fa’alapotopotoga fa’atuatuaina e pei o le HACCP, IFS, BRC, ma isi, ma e fa’amuamua pea le saogalemu ma le soifua maloloina.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa penina konjac oat |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ Porotini maualalo/tele le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi-taofi i Saina2.Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 37kJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0.46g |
| Kāpōnaiti: | 0g |
| Sodiuma: | 2mg |
- Falai fasi kaliki i le suāuu avoka se'ia o'o ina lanu enaena auro māmā.
- Tu'u ese le suāu'u kaliki, ae tu'u na'o le 0.5 sipuni tele i totonu o le apa fa'atasi ai ma le pata ua fa'amaninoina i le ghee.
- Fa'apala le araisa shirataki e maualalo le carbohydrate i le masima ma le pepa se'ia o'o ina amata ona pāpā le araisa.
- Tu'i ese le araisa ma fa'aopopo i ai le coconut aminos ona ufiufi lea o le sosi i le araisa.
- Toso ese le araisa ma fa'aopopo i ai fuamoa ua palu e fai ai fuamoa palu vaivai.
- Fa'aopopo ma vali fuāmoa se'ia o'o ina lē toe susū.
- Teuteu i chives, fasi kaliki falai, ma tautua le suāuu kaliki i autafa!
Isi mea e su'esu'eina
E fesili foʻi tagata
o le a le konjac Food | Ketoslim Mo
fa'afefea ona fai konjac| Ketoslim Mo
O le ā le aafiaga o le konjac oat surface| Ketoslim Mo
Aiseā ua ta'ua ai le konjac o le mea'ai sili ona lelei mo le fa'aitiitia o le mamafa| Ketoslim Mo
E mata'utia ea le 'ai o noodles Shirataki e leai se kalori ma e leai fo'i se carbohydrate i aso uma | Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.





