Araisa oati ma le vao | Tofo o le araisa Konjac Asia, Maualalo le carbohydrate | Ketoslim Mo
E uiga i le mea
Araisa mafiafia o le konjac oatmealo le araisa vave, o mea autu e fai ai o le oatmeal ma le araisa konjac. E tele le fiber o le oats, ae o le konjac e tele fo'i le glucomannan ma le fiber o le mea'ai, o lea la o se araisa maloloina lea e tele ai le fiber. E mafai ona fa'aleleia ai le fa'agaseina o mea'ai i totonu o le manava, tausia le soifua maloloina o le manava, ma fa'aleleia atili ai le siosiomaga o le manava. E leai se suka i le konjac oats ma le araisa mafiafia ma e lelei fo'i mo tagata e maua i le ma'isuka. O le 'aiina o se mea'ai autū e mafai ona fa'atumauina pe fa'aitiitia ai fo'i le suka i le toto.
Fa'aaliga
• Leai se ga'o, leai se suka, maualalo kalori
• Mauoa i le fiber
• e leai se kuluteni
Ua pasia e le HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher ma isi tusipasi, ma avea ai ma mea'ai halal lelei atoatoa.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa konjac oat roughage |
| Mamafa mama mo lialia: | 336g |
| Mea Autū: | Araisa konjac (vai, pauta konjac, masoa tapioca), fatu oati |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ e leai se ga'o/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Tatala le afifi.
2. Fa'aopoopo i ai so'o se mea'ai po'o se sosi, po'o se mea'ai fa'aopoopo mo le taumafataga.
3. Ua sauni e 'ai, o le araisa konjac o se mea'ai vave e te fiafia ai.
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 316Kcal |
| Porotini: | 1.4g |
| Ga'o: | 1.1g |
| Kāpōnaiti: | 14.8g |
| Sodiuma: | 8mg |
Isi mea e su'esu'eina
E fesili foʻi tagata
o le a le konjac Food | Ketoslim Mo
fa'afefea ona fai konjac| Ketoslim Mo
O le ā le aafiaga o le konjac oat surface| Ketoslim Mo
Aiseā ua ta'ua ai le konjac o le mea'ai sili ona lelei mo le fa'aitiitia o le mamafa| Ketoslim Mo
O loʻo vave ona atiaʻe le alamanuia o le Konjac Saina i le tele o tausaga
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.






