Araisa Maualuga Porotini Araisa Konjac|Maualalo le carbohydrate, E leai se Gluten | Ketoslim Mo
E uiga i le mea
O le araisa e tele ai le porotini o se ituaiga fo'i lea oaraisa konjac. O lona vaega autū o le a'a o lekonjac, lea e mauoa ikulukomananaO lenei araisa e tele ai porotini (araisa e tele ai le portein) e maualalo i le carbohydrates, keto, tele i le fiber, leai se gluten, ma e tele fo'i ona aogā mo le tino:
MAULALO I KALORI:Ua uma ona kukaina le maualuga o le porotiniAraisa KonjacE matuā maualalo lava kalori, o lea e avea ai ma se filifiliga lelei mo i latou o loʻo vaʻavaʻai e faʻaitiitia a latou kalori e faʻaaogaina. E naʻo sina vaega itiiti lava o kalori o loʻo i ai i le araisa masani, ma avea ai ma se filifiliga sili ona lelei mo le faʻaitiitia o le mamafa.
MAULALO I LE CARB:Ua uma ona kukaina le tele o porotiniaraisa konjacE matuā maualalo fo'i le suka, ma e talafeagai ai mo i latou o lo'o mulimuli i se taumafataga maualalo-carb po'o le ketogenic. O le filifiliga sili lea mo i latou o lo'o va'ava'ai e fa'aitiitia le latou taumafaina o le masoa a'o fiafia i se taumafataga suamalie.
E leai se kuluteni:O le araisa Konjac e maualuga le porotini ua uma ona vela e leai se kuluteni, o se filifiliga sili lea mo i latou e popole i le kuluteni pe o mulimuli i se taumafataga e leai se kuluteni.
Fa'amatalaga Taumafa
| Fa'amatalaga Taumafa | |
| 2 tautua i le koneteina | |
| Tele o le tautua | 1/2 afifi (100g) |
| Aofa'i i le tautua: | 351 |
| Kalori | |
| %Tau i Aso Taitasi | |
| Ga'o Aofa'i 1.1g | 2% |
| Ga'o Fa'atumu 0g | 0% |
| Ga'o Suia 0g | |
| Aofa'i o le Kāpōhaiteleti 67g | 22% |
| Porotini 16.5g | 28% |
| Alava Mea'ai 0.6g | 2% |
| Aofa'i o suka 0g | |
| Aofia ai le 0g suka faaopoopo | 0% |
| Sodiuma 0g | 0% |
| E le o se puna taua o kalori mai ga'o, ga'o fa'atumuina, ga'o trans, cholesterol, suka, vaitamini A, vaitamini D, calcium ma le u'amea. | |
| *O Pasene o Tau i Aso Taitasi e faʻavae i luga o se taumafataga e 2,000 kalori. | |
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Porotini MaualugaAraisa Konjac |
| Mea Autū: | Araisa, pauta porotini araisa,pauta konjac, maualuga le amylose corn starch |
| Fa'amatalaga: | E leai se kuluteni/Ga'o Maualalo/Porotini Maualuga/E leai se Sodium |
| Galuega: | Pa'ū o le Mamafa, Fa'aitiitia o le Suka i le Toto, Mea'ai Fa'atau'oaSuiga o Mea'ai |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Mamafa mama: | 80-120 (e mafai ona fetu'una'i) |
| Kāpōnaiti: | 16.5g |
| Aotelega o Ga'o: | 1.1g |
| Ola e teu ai: | 12 Masina |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi |
| 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani | |
| 3. O lo'o maua le OEM ODM OBM | |
| 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi | |
| 5. MOQ Maualalo |
Ata Auiliili
Tulaga Fa'atatau
Falegaosimea
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Kamupani gaosi konjac fa'apolofesa, o le mea e te totogia o le tulaga lelei fa'amautinoa, ma o le mea e te lagona o se tautua alofa.
Fesili e Masani Ona Fesiligia
100% E lē o se GMO; Tuusaunoaina mai suega o le allergy; O se fua faatatau o amino acid e sili atu ona paleni, faatasi ai ma le porotini pi, e ausia ai le PDCAAS = 1; Tofo e le faaituau, tofo maaleale, faigofie ona faatulaga.
Fa'amautu le suka i le toto; E le mitiia ma e le solo i le vai; Ma'a'a; Fa'amaoniga suamalie; Taumafa lelei; Fa'aumiumi le ma'ona; Tete'e i le vevela maualuga; Tete'e maualuga i le mamafa; Kalori maualalo lelei; Ma'a'a le mafiafia; Lamolemole ma ma'ale'ale; Prebiotics sili ona lelei; Fa'aleleia le fa'aga'au; Lelei le foliga, maualuga le taofia o le vai.






