alava a'a konjac mea'ai atoa hotpot manava fulufulua maualalo kalori maualuga alava
E uiga i le Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. o se kamupani gaosi oloamea'ai konjacfa'atasi ai ma meafaigaluega su'ega ua uma ona fa'apipi'iina ma le malosi fa'apitoa malosi. Fa'atasi ai ma le tele o ituaiga, lelei lelei, tau talafeagai ma mamanu fa'alelei, o a matou oloa e fa'aaogaina lautele i le alamanuia o mea'ai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | mea'ai vegan i lonajcKetoslim Momanava fulufulua |
| Mamafa mama | 270g |
| Mea Autū: | Pauta Konjac(Falaoa Konjac), Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/e leai se suka, maualalo le kalori/tele le fiber |
| Galuega: | pa'u o le mamafa, fa'aitiitia o le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Isi mea e fai ai: pauta limu
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 17Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 2.8g |
| Sodiuma: | 0mg |
- •FA'ALAUILOA LE ALA E 'AI AI I SE MALOLOINA -- A'a o le konjacmea'ai atoa e iai le fiber, e fa'aleleia ai le pa'u o le mamafa i se mea'ai suamalie, e na'o le 73kJ i le tautua. E maua i le foliga masani o le manava fulufulua, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, ma le araisa konjac, e tofu lava ma le suka, gluten, ma le glucomannan mauoa.
- • MANAVA FULUFULU E FA'AVAE I LE KONJAC-- Mea'ai atoa o le a'a Konjac O le Hairy belly e faia i se mea tulaga ese e ta'ua o le la'au Konjac, o se la'au e afua mai i Asia i Sautesasa'e, ma o lo'o iaiGlucomannan, o se alava maloloina ma faalenatura, e solo i le vai e fesoasoani i le fa'agasologa o mea'ai ma le pa'u o le mamafa.
- • SUIGA MANAVA FULUFULU MANOGI LELEI-- A fa'afefiloi ma le tasi pe lua ipu vai, e mafai ai e Hairy belly ona e fiafia i se tofo manaia, o le konjac hot pot o se filifiliga lelei, a'o e mata'ituina lau mea'ai. O alava Konjac o lo'o maua i ipu uma o le hairy belly e iai le malosi tele e mitiia ai vai. O le taimi lava e pa'i atu ai nei alava i le vai i le taimi e folo ai, e fesoasoani lea e fa'atumu ai le manava, ma fa'atupuina ai se lagona o le tumu ma fesoasoani ai i lepa'ū o le mamafa.
A: Leai. E le mafai ona 'ai sa'o le a'a o le Konjac, a uma ona fa'agaoioia, e maualalo le carbohydrate.
2021 oloa fou mea'ai maloloina konajc Mea'ai vegan konajc lauiloa hotpot fulufulua manava
1. E saogalemu le 'ai o le konjac?
E oona le Konjac e aunoa ma se faiga e fai ai, e lelei pe a uma ona fa'amamā.
2. O se carbohydrate le a'a konjac?
Leai, e tumu i le Glucan-mannan, o le ituaiga o alava mea'ai e solo i le vai.




