Nouti vave Mea'ai Konjac Ketoslim-mo suamalie Vermicelli Tofo Sauerkraut
E uiga i lenei mea:
Pasta manifinifi:E foliga mai e pei o ni pasta (spaghetti) noodles masani, ae e sili atu ona lelei mo lou soifua maloloina. O a matou pasta manifinifi e lauiloa i taimi uma oli'o maualalo kalori, o lea e atoatoa mosui o mea'ai.
O fua anamua: O noodles vavega po'o oloa uma e faia mai lela'au konjac(fa'aopoopo i ai le vai minerale lime e fesoasoani i le fa'atumauina o le foliga o noodles). E tutusa lava ma le auala na faia ai e monike Buddhist na atiina ae nei noodles i le silia ma le 1,400 tausaga talu ai i Saina ma Iapani anamua!
Isi mea manogi: Maualalo kalori, maualalo carbohydrate pe leai foi se gluten, e le faapea ai e le mafai ona e fiafia i mea'ai suamalie, matou te ofoina atu ia te oe le teletofoina ia filifili, filifili se tasi e amata ai lau auala fou e 'ai ai ma le soifua maloloina i le taimi nei lava!
Tele aogā: Faia maia'a konjac, e tumu i le fiber meaʻai, e tele nauaGlucomannanUa fa'aalia e fesoasoani e fa'aitiitia ai le maualuga o le suka i le toto i tagata e maua i le ma'isuka ma le tete'e atu i le insulin. Talu ai ona o le filo mafiafia e fa'atuai ai le fa'agase o le manava, e fa'asolosolo malie ona si'itia le suka i le toto ma le insulin a'o mitiia mea'ai i lou toto. O a latou filo mafiafia e fa'atuai ai le fa'agase o le manava, o lea e te umi ai ona ma'ona ma e itiiti ai lau 'ai.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Tatala le afifi.
2. Ua sauni e 'ai, e mafai ona 'ai lenei konjac instant noodles e aunoa ma le fa'atali.
3. Pau lava le mea e te popole i ai o le leotele o lau mitimiti a'o e fiafia i lenei mea'ai suamalie masani e sui ai le sipiketi.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Nouti vave Konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 180g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 64Kcal |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ maualalo le ga'o/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 64Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 2.6g |
| Kāpōnaiti: | 7.4g |
| Sodiuma: | 1026mg |
Isi mea e su'esu'eina
E fesili foʻi tagata
o le a le konjac Food | Ketoslim Mo
O le ā le Skinny Pasta Konjac Noodles?
O le ā le aafiaga o le konjac oat surface| Ketoslim Mo
Aiseā ua ta'ua ai le konjac o le mea'ai sili ona lelei mo le fa'aitiitia o le mamafa| Ketoslim Mo
E mata'utia ea le 'ai o noodles Shirataki e leai se kalori ma e leai fo'i se carbohydrate i aso uma | Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
o le a le konjac Food | Ketoslim Mo
fa'afefea ona fai konjac| Ketoslim Mo
O le ā le aafiaga o le konjac oat surface| Ketoslim Mo
Aiseā ua ta'ua ai le konjac o le mea'ai sili ona lelei mo le fa'aitiitia o le mamafa| Ketoslim Mo
E mata'utia ea le 'ai o noodles Shirataki e leai se kalori ma e leai fo'i se carbohydrate i aso uma | Ketoslim Mo
Aoao atili…
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou








