Fa'atau'oloa konjac plant noodles gluten free konjac silk nonoa | Ketoslim Mo
Fa'amatalaga o le oloa o le Ketoslimmo Konjac Knot
Fa'aleleia lau faigamalaga taumafa maloloina fa'atasi ai maKetoslimmoKonjac Knots - o se isi mea fou e sui ai le pasta e aunoa ma le lagona tausalaina, ua mamanuina mo tagata e fiafia i le keto, tagata e popole i le mamafa, ma so'o se tasi o lo'o sailia se mea'ai maloloina.li'i e maualalo le kalorifofo. Faia mai le 100% mamafalaoa konjac (kulukomanana), o nei nonoa tulaga ese e mauoa i le fiber ma e faigofie ona lamuina pe a 'ai.
Vaega Autū ma Fa'amanuiaga
Leai ni ga'o mama, leai se lagona tausalaina:O Ketoslimmo Konjac Shredded Knots e lelei tele mo i latou o loʻo faia se taumafataga ketogenic ma maualalo-carb.
Mauoa i le soluble fiber mo le soifua maloloina o le manava:E mauoa i le glucomannan fiber, lea e fesoasoani i le soifua maloloina o le manava, fa'amalieina ai le ma'ona, ma fesoasoani i le fa'amamaina o mea mai le tino.
Vegan, leai se kuluteni, leai se mea e ma'ale'ale ai:E leai se kuluteni, soya, nati, saito ma oloa mai manu.
Sauniuniga vave ma eseese:Fa'amamago, fa'amamago, 'ai malūlū i salati pe toe fa'avevela fa'atasi ma lau sosi e te fiafia i ai. E le mana'omia ona fa'apuna, e fetaui lelei mo olaga pisi.
Fa'amatalaga o le oloa a le Ketoslimmo Saina Konjac Notch
| Igoa o le oloa: | snot konjacKetoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ga'o/suka,maualalo le carbohydrate/tele le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 5KCal |
| Porotini: | 0.1g |
| Ga'o: | 0.1g |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Alava mea'ai | 3.2g |
| Sodiuma: | 7mg |
Auala e fiafia ai
Fa'amamago ma Fufulu:Aveese mai le afifi ma fufulu lelei i le vai malulu e aveese ai le tofo mai le vai faasao o loo i totonu o le taga.
Kukaina:Fa'apala i le vai vevela mo le 2 minute mo se mafiafia ma vaivai; e fuafua i le umi o le taimi e iloa ai le mafiafia.
Fa'afefiloi o Tofo:Fa'afefiloi ma le pesto, marinara, suāu'u sesame po'o le supo. 'Au'auna fa'atasi ma aano o manufasi tunu, fuala'au 'aina tunu po'o la'au afu.
Taua o Mea'ai
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
E lelei mo oe le konjac noodles?
E moni, e le gata e mafai e le konjac noodles ona faʻaitiitia lou mamafa, faʻaitiitia le suka i le toto, ae faʻamalieina ai foʻi le manava tata e ala i le faʻamamāina o le gaʻau. Afai e te manaʻo e soifua maloloina, e taua tele se taumafa paleni ma se faamalositino.
Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
E faaluaina le tele o le fiber o lo'o iai i noodles konjac nai lo le pasta masani. O lona fiber glucomannan, o le konjac root fiber lea, e mafua ai ona fula le manava ma fa'atupuina ai le lagona o le tumu. E fa'aaogaina o se mea e fa'amafiafia ai nisi mea'ai. E ui ina fa'atagaina i noodles i Ausetalia, ae na fa'asa ona avea o se fa'aopoopoga i le 1986 ona o lona ono mafai ona avea ma lamatiaga o le tale ma poloka ai le manava.
O a mea e fai mai ai noodles konjac?
O noodles konjac e 75% noodles ma le 25% vai fa'asao. O le mea mata autu o le pauta konjac, lea e mai le a'a konjac ma e tele ai le cattamannan. E fesoasoani tele mo le fa'aitiitia o le mamafa, puleaina o le toto maualuga ma tagata mama'i e maua i le ma'isuka.
E mafai ona ou 'ai le konjac noodles i aso uma?
O le Konjac glucomannan, o meaʻai e mauoa i le alava meaʻai e mafai ona solo i le vai, e tele ona galuega, o laʻu itulau pito i luma o le faleoloa ma tala fou ua faʻalauiloa mai ai meaʻai konjac, o le fausiaina o meaʻai e maua ai le tofo o meaʻai o le konjac gel, e malū ma faʻafouina, o le mea sili lea mo oloa matagofie, ae e le fautuaina e 'ai i aso uma, e tatau ona paleni le faamalositino nai lo le tele o le vai.




