shirataki lasagna saimini 270 g konajc soya saii malulu | Ketoslim Mo
Lasagna soya a Shiratakie mafai ona tu'uina atu i le tele o auala: Muamua, o se mea'ai malulupasta manifinifi, fufulu le lasagna faalua, fa'apuna i totonu o se apa mo le lima minute, aveese le noodles, tu'u e fa'amālūlū, ma tautua fa'atasi ma le sosi. Lua, e mafai fo'i ona e kuka supo, tu'u ni aano o manufasi ma fuala'au 'aina e sili atu ona suamalie, o se afifi oli'i konjace 270g, o se vaega tele
Noodles konjac maualuga lelei, afifi tuto'atasi o le lasagne shirataiki, o se taga e 270 kalama noodles soya konajc.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Konjac SoybeanLi'o Malulu Konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai、falaoa soya |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 11Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1g |
| Sodiuma: | 0mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Metotia 'ai o le mamanu o lialia malulu soya
| Laasaga 1 | Metotia 1: fufulu i le vai, e tusa ai ma le tofo o le mea manogi e te fiafia i ai, e mafai ona 'ai fualaau faisua, aano o manufasi ma isi mea faapena. E matua faigofie ma faigofie lava. Metotia 2: a uma ona tatala le taga, fufulu le noodles mo le 3 minute, fa'apuna le vai i totonu o le ulo, tu'u noodles i totonu o le ulo, fa'apuna mo le 5 minute, fa'apuna, tu'u le masima ma mea manogi ma mea'ai fa'aopoopo e 'ai. Metotia 3: fa'aaoga le hot pot E fiafia tagata Saina i le auala e 'ai ai le ulo vevela. Fufulu muamua le pa'u malulu o pi, tu'u i luga o le ipu, fa'atali se'ia pupuna le ulo vevela, kuka mo le 2 minute, ona mafai lea ona 'ai. |




