konjac Oat Noodles Ketoslim Mo suamalie Ma'i suka meaai shirataki pasta
E uiga i lenei mea
O le konjac oat noodles o se tasi lea o a tatou ituaigae talafeagai mo le keto mea'ai konjac, ua ta'ua fo'iNouti oati Shirataki or Nuti oati vavega, e le pei o isi faasologa, o leneilialia konjac oatua palu faatasi ma le falaoa oati mafalaoa konjac, o le faaopoopoina o le fiber oat i le paluga e le gata ina faaleleia atili ai le foliga o noodles e pei o noodles fuamoa masani ae faateleina ai foi le aoga o meaʻai o noodles. o le mafuaaga lea ua taʻua ai o le "Noodle Fa'avavega". Faia mai lela'au konjac, e ola i saute sasa'e o Asia, aemaise lava Saina ma Iapani. O lenei la'au e tumu i le fiber. E faia tonu lava a matou oloa ma sui atoatoa mo taumafataga mo tagata e pa'u le mamafa.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA
-
1. Falai le aniani, soya sosi, soya sosi, ma le suāuu sesame.
2. Tuu fualaau faisua i totonu o le apa.
3. Fa'aopopo le noodles ma fa'afefiloi lelei.
4. Fa'aopopo le masima ma tofo i ai.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | lialia konjac oat |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, falaoa oati, vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 9Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 0g |
| Sodiuma: | 2mg |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.





