Soifua Maloloina Mea'ai Keto Konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea:
Ti pupunijeli konjac:E pei o le polo le foliga, e suamalie le tofo, e osooso Q. E faia mai le konjac, o se laau e tumu ialava mea'ai, e le gata ina fa'aopoopo i le lauti palu ae fa'apea fo'i i so'o se lauti po'o lauti susu e te fiafia i ai, Matou te tu'uina atu i tagata fa'atau ni tu'ufa'atasiga ma ni manatu fatufatua'i e tele atu. E mafai ona e faia ni meainu e le gata mai. Malū ma malū ma fa'atosina, o le Konjac jelly o se isi mea e sili atu ona lelei mo oe ma maloloina nai lo penina tapioca! O lenei mea e lauiloa e maualalo le ga'omea'ai mama konjacmai Asia e fa'aopoopoina ai le mafiafia ma le tofo fa'aopoopo i lenei mea'ai caramelized mo se lagona manaia i le gutu e te fiafia ai - e aunoa ma kalori ma carbohydrates fa'aopoopo.
• tumu i le fiber, lea e te lagona ai le mā'ona ma e te le toe 'ai tele.
• Fa'amalie lou mana'o i le lauti suamalie i se keke suamalie e pei o le Brown Sugar Milk Tea ma ni jellies e matua'i lamuina i totonu o se supo suamalie ma le suamalie o le caramel. Taumafa oe lava i ni meainu lelei e pei o Starbucks i se tau maualalo.
• Fa tofo: Tofo muamua, Tofo suka enaena, Tofo Matcha ma le Tofo Sakura.
Uiga
1. Sauni e fa'aaoga
2. Teu i se nofoaga malūlū ma mago, e leʻi tatalaina mo le 1 tausaga
3. Fa'aaogaina mo se meainu malulu, e sili atu le tofo
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Ti pupunijeli konjac |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0Kcal |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ porotini maualalo/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi-taofi i Saina2.Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 336kJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 18.4g |
| Alava mea'ai | 3g |
| Sodiuma: | 17mg |
O le mea moni o le konjac ma e mafai ona fa'aaogaina o se mea mata e fai aile jeli konjac vaivai.E mafai ona tu'ufa'atasia ma le tele o ituaiga mea mata. O se tasi lea o na mea, ma e mafai fo'i ona fa'aaogaina o se mea itiiti i le lauti susu na'o ia.konjac jelly bobama penina e iai le tulaga tutusa e mafai ona faia i le tele o tofo, e pei o le tofo muamua, matcha, suka uliuli, ma isi. I le tofo, e vaevaeina foi i le ituaiga vaivai e pei o le waxing, ituaiga elastic crisp ma le ituaiga e tete'e i le vevela e fetaui ma oloa lauti susu eseese.
Va'aiga 'aina: E mafai ona fa'aopoopo i le tele o meainu, e pei o: susu, lauti/kofe/susu/susu popo/fuala'au 'aina, ma isi mea fa'apena.
E fesili foʻi tagata:
O le akonjaclauti palu?
E faia mai le konac lea e tumu faalenatura i le soluble fiber e ta'ua o lekulukomanananai lo penina tapioca e maualuga kalori.
O le ā le mea o lo'o iai le jeli uliuli i le lauti palu?
Penina tapioca uliuli Boba. E ta'ua fo'i o pulupulu po'o penina..
O a mea e fai ai jeli i totonu o le lauti palu?
faia maiaano o le niu, po'o le konjac, o se oloa fuala'au 'ese'ese.





