Konjac Oat Udon Noodles Tau Sili Ona Lelei Pasta Maloloina Noodles vave| Ketoslim Mo
- Fa'alauiloa le taumafa maloloina - Li'o Konjac Udono se mea'ai autū suamalie e fa'aleleia ai le pa'u o le mamafa i se soifua maloloina ma na'o le 73kJ o kalori i le 100g. E maua i isi tofo e pei o leUdon MasanimaSipinasi Udon, o noodle ta'itasi e matua leai lava se suka, leai se kuluteni ma maualalo kalori.
- Fa'avae i le Konjac- O Noodles Oatmeal Udon e faia mai se mea tulaga ese, o lela'au konjac, lea e afua mai i saute sisifo o Saina ma o loʻo iaikulukomanana, o se alava maloloina ma masani e mafai ona soloia e fesoasoani i le fa'agasologa o mea'ai ma le pa'u o le mamafa.
- Suiga Manaia e sui ai le Konjac Udon Oat Noodles-- Tu'u atu ni noodles oat fa'atasi ma le tasi i le lua ipu vai mo se isi mea suamalie e sui ai le mata'ituina o mea e te 'ai. O le taimi lava e fa'afeso'ota'i ai nei alava ma le vai i le taimi o le fa'agaseina o mea'ai, e fesoasoani e fa'atumu lou manava, ma fa'atupuina ai se lagona o le fa'amalieina ma fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Ketoslim moO le Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega suʻega ua uma ona saunia ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga, lelei lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia. Matou te ofoina atufa'atauga tele o noodles konjac.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | konajc Oat noodlesKetoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai, titanium dioxide, alava oati |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai tasi-taofi Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi5. MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 37Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 0g |
| Sodiuma: | 2mg |
Oat Udon noodles Mea'ai vave Saina tele mo le soifua maloloina Mea'ai vegan lauiloa mo le pa'u o le mamafa
Isi mea e su'esu'eina
E maloloina ea le konjac noodles?
Atonu e iai ni aogā tau soifua maloloina o oloa Konjac. Mo se faʻataʻitaʻiga, e mafai ona faʻaitiitia ai le suka i le toto ma le cholesterol, faʻaleleia atili ai le soifua maloloina o le paʻu ma le manava, ma faʻaleleia atili ai le paʻu o le mamafa e ala i le faʻateleina o lagona o le maʻona. E pei o soʻo se faʻaopoopoga meaʻai e le faʻatonutonuina, o tagata e iai faʻafitauli i le manava poʻo ni maʻi e fautuaina e faʻafesoʻotaʻi se fomaʻi aʻo leʻi faʻaaogaina le konjac.
Aiseā na fa'asa ai e Ausetalia le konjac?
E faaluaina le tele o le fiber o lo'o iai i noodles konjac nai lo le pasta masani. O lona fiber glucomannan, o le konjac root fiber lea, e mafua ai ona fula le manava ma fa'atupuina ai le lagona o le tumu. E fa'aaogaina o se mea e fa'amafiafia ai nisi mea'ai. I Ausetalia, na fa'asa ona avea o se fa'aopoopoga i le 1986 ona o lona ono mafai ona avea ma lamatiaga o le tale ma poloka ai le manava.
E fa'apefea ona ou kuka ni noodles konjac mago?
Tuu lialia mago i totonu o le pesini, sasaa i le vai pupuna ma faasusu mo le 10 minute. O le a faasolosolo malie ona vaivai lialia mago. Faapuna le vai i totonu o le ulo, faaopoopo lialia, kuka mo le 10 minute, faaopoopo mea e fai ai, mea manogi ma mea'ai faaopoopo, ona asu lea ma 'ai.




