mea'ai saimini konjac Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
E tele auala e 'ai ai: Ula malulu, tatala le afifi, fufulu lemea'aiMuamua, tu'u i totonu o le ulo ma kuka mo le 5 minute, aveese, tu'u i luga mea'ai fa'aopoopo ma mea manogi, o le auala lona lua e 'ai ai: A uma ona vela ma aveese, e mafai ona falai fa'atasi ma isi aano o manufasi po'o mea'ai fa'aopoopo, e fetaui lelei mo mea'ai e le'i 'aina.fafine
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Mea'ai Vegan mo Ula Konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/tele le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 5Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 0mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou





