shirataki lasagna Customized Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Keto maualalo le carbohydratelasagna shiratakie mafai ona faia i ni vaega e afe o panikeke, o le ogatotonu ua ufiufi i le sosi, faatasi ai ma fualaau faisua ua sauni e 'ai ma aano o manufasi falai. E matua lamu lava le 'ai, o lenei ituaiga konjac e faia i le lasagne.li'i konjac shiratakiE le vevela le 'ai, e 270 kalama le mamafa o le taga, e tutusa ma le mamafa o le tagata e to'atasi. E mafai ona fa'apitoa, e leai se totogi pe afai e te mana'o e fa'ata'ita'i i le OEM/ODM.
Noodles konjac fa'apitoa 270g noodles pa'u malulu maualalo le carbohydrate mama shirataiki Konjac Cold Noodles
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | le kuluteni/ga'o/leai se suka,maualalo le carbohydrate/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 5Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 0 mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
O le fua mo le lasagne konjac




