Falegaosimea tuusao keto Konjac udon saimini | Ketoslim Mo
O fea e fa'atau ai ni noodles konjac
Ketoslim MoI le avea ai ma se kamupani e tuʻuina atu tautua taumafa e tasi le taofi, matou te tuʻuina atu oloa sili ona lelei i tau sili ona lelei mo lau faleaiga, pa, supamaketi, umukuka, faletaʻalo, faleoloa meaʻai mama ma isi mea.
O la matou sini e lē gata ina ia tuʻuina atu i a matou tagata faʻatau leoloa fa'atau oloa sili ona leleii tau maualalo, ae ia tuʻuina atu foʻi se auaunaga sili ona lelei i tagata faʻatau ma le vave o felauaiga. Talu ai ona o le silia ma le sefulu tausaga o matou i le pisinisi konjac, e iai a matou isili'i konjac udon. Talu ai ona o le silia ma le sefulu tausaga o matou i ai i le pisinisi o le konjac, e lelei a matou fesootaʻiga ma tagata e faia faleaiga, fale kuka ma tagata tomai faapitoa i tautua taumafa i le atunuu atoa. Matou te faʻamoemoe e avea ma se faleoloa e tasi mo au manaʻoga uma o meaʻai siʻisiʻi.
Konjac pasta e leai se suka ole kulūlū susu susu konjac spaghetti saii saimini Konjac udon
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | noodles konjac udon-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac,Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/e leai se suka,maualalo le carbohydrate/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 4KCal |
| Suka: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 3.2g |
| Sodiuma: | 7 mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Ni nai manatu laiti e uiga i le konjac
| Laasaga 1 | Talu maioloa konjace mafai ona fa'aleagaina ma fa'aleagaina e aunoa ma le teuina o le vai, o le fa'aaogaina o le vai lye e fa'asaoina ai mea'ai i totonu o le taga (e aunoa ma le fa'aopoopoina o mea fa'asao) e fa'asaoina ai le foliga o mea'ai konjac, fa'apea fo'i ma le tofo lelei. |
| Laasaga 2 | E tele mea'ai Konjac i le fiber, ae e le lava le malosi ma le porotini e maua mai ai, o lea 'ai...mea'ai konjacI le taimi lava e tasi, ia manatua e fa'afetaui nisi o fuala'au 'aina, fuala'au faisua ma aano o manufasi o mea'ai, ina ia sili atu ona lelei mo le soifua maloloina. |




