Konjac Fiber Noodles Saina Tagata gaosi soya saimini keto丨Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea
O noodles e faia i le konjac fibermea'ai keto, mea'ai a tagata ma'i suka, faia mai le a'a konjac, sui ai le soya maloloinali'i konjace faia i le pauta konjac masani mama ma le pauta soya. O mea autu e fai ai o le pauta konjac ma le pauta soya, o lea e samasama le lanu e aunoa ma le faaopoopoina o se pigment. O a matou meaai e gaosia e tusa ai ma manaoga o meaai pe a uma ona faia suega ma faamaonia, o lea e mafai ai ona e mautinoa e te 'ai. O noodles konjac fiber e lauiloa i atunuu e silia ma le 40, o se meaai maloloina, e mafai ona faia ni fua lelei fatufatua'i etagata 'ai mea'ai totopo'o tagata e fia suia a latou auala e taumafa ai.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Fa'amamago le vai o lelimu shirataki. ona fufulu lea mo sina taimi puupuu i le vai malulu ma tuu ese.
2. Fa'avevela muamua se apa i le suāu'u kuka. Fa'aopopo le vaega pa'epa'e o le aniani lanumeamata, kaliki, ma le sinapi. Fa'afefiloi mo le tusa ma le 1 minute.
3. Fa'aopopo le kāpeti ua tipi ma fa'apuna mo le tusa ma le 2 minute. Liligi i ai le 1/4 ipu vai vevela ma toe kuka se'ia mago le kāpeti. Fa'aopopo kāloti ona fa'apuna lea mo le isi 30 sekone.
4. Fa'aopopo le ula ma fa'afefiloi se'ia lanu piniki le ula.
5.Fa'aopoopolimu shiratakiLiligi i ai mea manogi ma fa'afefiloi se'ia palu fa'atasi mea uma. Ia manuia lau taumafataga.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Nouti soya konjac -Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai, malosiaga o le soya |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5. MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 53KJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 3.7g |
| Sodiuma: | 0 mg |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E lelei mo oe le konjac noodles?
E moni, e le gata e mafai e le konjac noodles ona faʻaitiitia lou mamafa, faʻaitiitia le suka i le toto, ae faʻamalieina ai foʻi le manava tata e ala i le faʻamamāina o le gaʻau. Afai e te manaʻo e soifua maloloina, e taua tele se taumafa paleni ma se faamalositino.
Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
E faaluaina le tele o le fiber o lo'o iai i noodles konjac nai lo le pasta masani. O lona fiber glucomannan, o le konjac root fiber lea, e mafua ai ona fula le manava ma fa'atupuina ai le lagona o le tumu. E fa'aaogaina o se mea e fa'amafiafia ai nisi mea'ai. E ui ina fa'atagaina i noodles i Ausetalia, ae na fa'asa ona avea o se fa'aopoopoga i le 1986 ona o lona ono mafai ona avea ma lamatiaga o le tale ma poloka ai le manava.
E iai ea le fiber i totonu o le konjac noodles?
E tele le fiber i totonu o noodles konjac. Afai e faia i isi fualaau faisua, e pei o noodles maukeni, o mea e fai ai o le pauta maukeni ma le pauta konjac. E fesoasoani le fiber i le tausia o le galuega masani a le tino o le tagata ma e maualalo le malosi. O meaʻai masani e tele ai le fiber o le konjac;





