fa'aaganu'u konjac saimini pa'u pa'u fa'ata'ita'iga fua fa'aola konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Maualuga le fiber
• E leai se saito
• Maualalo le ga'o
• E leai se kuluteni
• E leai ni GMO
E tele naua mea i le pasta manifinifiO le glucomannan, lea e faia mai ai le pasta konjac, e ta'ua fo'i o le Konjac (o la'au masani uma).Pa'ū le mamafa, fa'aitiitia le toto maualuga ma le suka i le toto, fa'amamāina o mea'ai ma le alu ese o le otaota, puipuia o le kanesa ma fa'aopoopoga o le calcium ma isi aafiaga. E toetoe lava a leai se suka o le vevela, o nei mea uma e fa'amoemoe mo le fa'aleleia atili o le soifua maloloina. E mafai fo'i e tagata e maua i le ma'isuka ona 'ai le fettuccine. E iai la matou faiga e siaki ai le saogalemu ona o le Keto-slim mo e silia ma le 10 tausaga le poto masani, ma e iai fa'amaoniga fa'avaomalo aloaia: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, ma isi...
fa'atau atu saimini konjac/270g Shirataki Spaghetti/Zero Carb/Organic Konjac pasta
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Pasta Konjac fa'alenaturaKetoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le tu'uina atu o le sapalai i Saina i se tasi nofoaga 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 5Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 7 mg |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
E talafeagai le pasta manifinifi mo le Keto?
ioe, e na'o le 2 kalama o ga'o ma le 5 kaloli i le 83 kalama o le tautua, o le konjac pasta e atoatoa mo i latou e fiafia i le keto-diet o lo'o mana'o i se pasta fix. O se filifiliga lelei fo'i mo i latou o lo'o mulimuli i se vegan po'o se gluten-free diet, po'o so'o se tasi e na'o le mana'o e 'ai mea'ai maloloina pe suia a latou faiga pasta i po o le vaiaso.
Metotia e faasaoina ai noodles konjac?
E susu noodles konjac. Ina ia tumau le mautu o le konjac gel, e manaʻomia ona teuina i se vailaʻau alkaline, lea e sili atu ona manaia ai le tofo o noodles. Afai e te faʻaʻaisa noodles i totonu o le pusaaisa, o le a malō ma o le a aʻafia ai le mafiafia.


