saimini pasta maualalo le calorie丨Ketoslim Mo Gluten free carrot saimini
Pasta maualalo kalorie faia muamua ia noddles maia'a konjac, lea e tumu i le fiber meaʻai, leai se gaʻo ma leai se carbohydrate, filifiliga atamai mo le auala e faʻaitiitia ai le mamafa, o le foliga e pei o le masanivermicelli(sipiketi). ma matou te fa'aopoopoina le pauta fuala'au karoti, afai e te fiafia i le tofo o le karoti, atonu e fetaui lelei lea ma oe,li'i konjace leai se tofo, ae e mafai ona sili atu ona suamalie lenei meaʻai vegan, e faigofie foʻi ma faigofie ona kuka, ma e mafai ona e faʻaopoopoina soʻo se mea faʻaoga poʻo se sosi ina ia fai ai lau lava fua faʻapitoa. Ona o le tele o le fiber meaʻai, o le a e lagona le fia 'ai pe a uma se taimi umi, o faʻamanuiaga e sili atu nai lo lenei, e leai se carbohydrate e lelei motagata ma'i suka, lagona le suamalie o noodles e aunoa ma le popole i se mea, taumafai la matou konjac noodles ma talia le olaga maloloina i le taimi nei!
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | noodle konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai, Pa'u kāloti |
| O le umi e teu ai: | 12 masina |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ga'o/suka, maualalo le carbohydrate |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 21kJ |
| Suka: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 7mg |
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Fa'apuna se ulo tele ua iai le vai masima māmā. Fa'aopopo le pasta ma kuka mo le 8 i le 10 minute pe se'ia o'o ina malō uma; fa'amamago.
2. I le taimi lava e tasi, i totonu o se apa la'ititi i luga o le vevela feololo, fa'asuāvai le 1 sipuni ti pata. Fa'aopopo le kaliki ma kuka mo le 30 i le 60 sekone pe se'ia amata ona liu enaena le kaliki.
3. I totonu o se pesini la'ititi, tu'u fa'atasi le parsley, basil, marjoram, thyme, 1 sipuni tele pata, masima ma le pepa uliuli eleele fa'atasi ai ma le kaliki vela; palu lelei. Fa'afefiloi ma le pasta ma tautua.
Atonu e te fiafia fo'i i ai
Atonu e te fesili
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.





