noodles vavega mea'ai atoa Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
O le eseesega i le va o le oatmeal ma lepasta(po'o le spaghetti) o le pasta e manifinifi ae o le oat lasagne e lautele, ae e faia ipauta konjac, semea'ai keto fa'alenaturaE fa'amamāina ai lou manava e le konjac e maualalo le carbohydrate
OEM&ODM Noodles Shirataki suamalie ma le Gluten Free konjac mea'ai vegetarian Konjac oat lasagne
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Lasagne Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ga'o/suka,maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 8Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 4g |
| Sodiuma: | 0mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou




