mea'ai a'a konjac mea'ai vegan konjac | Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea
Mea'ai a'a konjac:E aofia ai mea'ai a'a konjacli'i konjac, limu shirataki, ula konjac,mea'ai mama konjac, ma isi mea faapena. e ta'ua lea o le manava mamoe konjac. E faia mai le a'a o le la'au konjac, lea e ta'ua fo'i o lekonnyaku, O le igoa Latina mo le la'au konjac
oAmorphophallus. E ta'ua fo'i e tagata o le konjaku, elephant ufi, devil's tongue, snake palm, ma le voodoo lily. O le pulupulu o le la'au - o le vaega o le la'au e ola i lalo o le eleele - o lo'o i ai sealava e mafai ona fa'asu'ie ta'ua o le glucomannan.
O lenei mea'ai a'a konjac e foliga pei o le manava fulufulua, aemea'ai vegan, fa'aaogāina i fua o mea'ai i auala eseese e pei o le hot pot, mea'ai mama, mea'ai fa'aopoopo.. mea'ai maualalo kalori, sui lelei mo tagata o lo'o taumafa i se taumafataga, e lelei fo'i mo tagata e maua i le ma'isuka.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Saunia le ulo vevela, fa'apuna.
2. Tatala le afifi. fufulu le mea'ai vegan mo le 1 i le 2 minute.
3. Tuu i totonu o se ulo vevela, ona fufulu lea i totonu o le ulo, mo ni nai sekone pe na o le faapuna e tusa ai ma lou mana'o.
3. Pau lava le mea e te popole i ai o le leotele o lau mitimiti a'o e fiafia i lenei mea'ai suamalie masani e sui ai le sipiketi.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Manava mamoe i le ulo vevela Konjac |
| Mamafa mama mo lialia: | 500g |
| Mea Autū: | Vai, Falaoa Konjac |
| O le umi e teu ai: | 12 masina |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ porotini maualalo/alava tele |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 97kJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 4.6g |
| Sodiuma: | 0mg |
E popole foʻi tagata:
O a mea'ai o lo'o iai le a'a konjac?
Mea'ai e tele ai le fiber, e pei o a tatou noodles konjac, araisa konjac ma mea'ai mama, ma isi.
E saogalemu le 'ai o le konjac?
E oona le a'a konjac mata, e mafai e tagata soifua maloloina ona 'ai se'i vagana ua iai se fa'afitauli i le allergy.
Aiseā ua fa'asa ai le konjac i Ausetalia?
Ona o lona ono lamatia ai le tale ma poloka ai le manava. Na fa'asa e Ausetalia e fai ma fa'aopoopoga i le 1986.
Isi mea e su'esu'eina
E fesili foʻi tagata
fa'afefea ona fai konjac| Ketoslim Mo
O le ā le aafiaga o le konjac oat surface| Ketoslim Mo
Aiseā ua ta'ua ai le konjac o le mea'ai sili ona lelei mo le fa'aitiitia o le mamafa| Ketoslim Mo
Fa'apefea ona kuka ni Noodles Konjac?
O loʻo vave ona atiaʻe le alamanuia o le Konjac Saina i le tele o tausaga
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.




