Nouti saito atoa Ketoslim Mo Shirataki nouti fa'aola mago
E uiga i lenei mea
O le konjac oat noodles o se tasi lea o a tatou ituaigae talafeagai mo le keto mea'ai konjac, ua ta'ua fo'iNouti oati Shirataki or Nuti oati vavega, e le pei o isi faasologa, o lenei konjac oat noodles ua palu faatasi ma le falaoa oat ma le falaoa konjac, o le faaopoopoina o le oat fiber i le paluga e le gata ina faaleleia atili ai le foliga o noodles e pei o noodles fuamoa masani ae faateleina ai foi le aoga o meaʻai o noodles. o le mafuaaga lea ua taʻua ai o le "Noodle Fa'avavega". E faia mai le la'au konjac, e totō i saute sasa'e o Asia, e tele lava i Saina ma Iapani. E tumu lenei la'au i le fiber. E tonu lava ona avea a matou oloa ma sui atoatoa o taumafataga mo tagata e pa'u le mamafa.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA
-
1. Falai le aniani, soya sosi, soya sosi, ma le suāuu sesame.
2. Tuu fualaau faisua i totonu o le apa.
3. Fa'aopopo le noodles ma fa'afefiloi lelei.
4. Fa'aopopo le masima ma tofo i ai.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | lialia konjac oat |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, falaoa oati, vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 9Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 0g |
| Sodiuma: | 2mg |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fesili: E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Tali: Leai, e saogalemu mo oe e 'ai.
Fesili: Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
Tali: Ua fa'asa i Ausetalia ona o le ono lamatia ai i le tale.
Fesili: E lelei le 'ai o le konjac noodles i aso uma?
Tali: Ioe ae le o taimi uma.




