Oat konjac noodles fettuccine konjac shirataki noodles lelei mo le pa'u o le mamafa | Ketoslim Mo
• Maualuga le fiber
E toetoe lava a leai ni kalori (8 kalori i le 200 kalama i le averesi),konjac Oat noodlese faia ifalaoa konjac,o lona a'a e fai ai falaoa ona fai lea o ni noodles o lapopo'a eseese. E matua maualalo lava kalori, 270 kalama i le afifi, o le lapo'a lea o le tagata e to'atasi, ma e fa'atumuina ai ona e tele ai le fiber oat. E le pei o a'ulimu vave, e 3-5 minute e kuka ai ma e faigofie ona 'ai
afifiina o mea'ai konjac e leai se kuluteni maualuga le tulaga lelei Spaghetti vave ma laina manino konjac oat fettuccine
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Fettuccine Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 8Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 0g |
| Sodiuma: | 0mg |
Aiseā e filifili ai i matou?
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
• Fa'ata'ita'iga e leai se totogi
• MOQ maualalo
• Afifiina fa'apitoa
• Tomai o Su'esu'ega ma Atina'e
• Oloa fou lelei
• Auaunaga 1-1
• Tu'uina atu i le 24 itula
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
E mafai ona ou 'ai le konjac noodles i aso uma?
O le Konjac glucomannan, o meaʻai e mauoa i le alava meaʻai e mafai ona solo i le vai, e tele ona galuega, o laʻu itulau pito i luma o le faleoloa ma tala fou ua faʻalauiloa mai ai meaʻai konjac, o le fausiaina o meaʻai e maua ai le tofo o meaʻai o le konjac gel, e malū ma faʻafouina, o le mea sili lea mo oloa matagofie, ae e le fautuaina e 'ai i aso uma, e tatau ona paleni le faamalositino nai lo le tele o le vai.
Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
E faaluaina le tele o le fiber o lo'o iai i noodles konjac nai lo le pasta masani. O lona fiber glucomannan, o le konjac root fiber lea, e mafua ai ona fula le manava ma fa'atupuina ai le lagona o le tumu. E fa'aaogaina o se mea e fa'amafiafia ai nisi mea'ai. I Ausetalia, na fa'asa ona avea o se fa'aopoopoga i le 1986 ona o lona ono mafai ona avea ma lamatiaga o le tale ma poloka ai le manava.
E leai ni kalori i totonu o le konjac noodles?
E toetoe lava a leai ni kalori (e tusa ma le 8 kalori i le 200g) o noodles konjac e faia mai le a'a o le la'au konjac (konnyaku), lea e faia i falaoamata a'o le'i liua i noodles o lapopo'a eseese. E matua maualalo lava kalori, ae o lo'o fa'atumuina pea, aua e tele lava le fiber.



