O le mea'ai mama lauiloa o le Konjac (latiao manogi) Hot pot vegetable hair manava | Ketoslim Mo
E manaia tele nei mea. E faigofie ona lamuina, atonu e pei o le fe'e po'o le i'a fe'e, ma e manaia fo'i le palu fa'atasi o mea manogi. E maualalo fo'i kalori, e tusa ma le 20 i le pepa. O se pusa e 20 taga laiti, e faigofie tele ona feavea'i, o lea o se mea'ai lelei e maualalo kalori e fa'atumu ai lou tino.
E 4 a matou tofo mo lenei mea'ai mama:
Tofo o le pepa fa'asusu: 22g i le taga la'ititi, 11kcal i le taga;
O mea'ai mama suamalie o le ulo vevela e 22 kalama i le taga la'ititi e tasi, ma e na'o le 24Kcal le taga ta'itasi;
Tofo o le Sauerkraut: o taga laiti taitasi e 22 kalama, o taga taitasi e na o le 15Kcal;
Mo i latou o outou e te le'i 'ai lava i nei mea'ai mama konjac, ou te fautuaina outou e te taumafai i le pickles ma le hotpot snacks e le fa'ama'ai mo le taimi muamua, ae o pepa fa'ama'ai ma mea'ai mama fa'ama'ai e fa'ama'ai ma fa'agase ai le tino.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | MEA'AI MĀMĀ KONJAC - Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 20g |
| Mea Autū: | Vai, pauta Konjac, Pepa fa'asusu (pepa millet), suāu'u rapeseed, masoa, masima 'aina, pepa, suka pa'epa'e, mea manogi, mea fa'aoso o le fefete, mea fa'aopoopo i mea'ai (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), mea manogi 'aina |
| O le umi e teu ai: | 9 masina |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka/maualalo le carbohydrate |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 482kJ |
| porotini | 0g |
| Ga'o: | 9.4g |
| Kāpōnaiti: | 5.2g |
| Alava mea'ai | 5.7g |
| Sodiuma: | 926mg |
Atonu e te fiafia fo'i i ai
Atonu e te fesili
1. O le ā le mea'ai mama Konjac?
O le Konjac, o le Konjac anamua o se ituaiga o la'au e ola i le mauga e ola i tafatafa o le Sichuan Basin. O lona vaega autū o le konjac gluomannan o se alava mea'ai e maualuga lona lelei e mafai ona solo i le vai, o le alava mea'ai e fesoasoani e fa'atumauina ai le galuega masani a le tino o le tagata, o se mea e maualalo le malosi, e ta'ua o le fitu o mea'ai o le tino o le tagata, o mea'ai konjac e faia e le Konjac gluomannan e malosi lona tofo, e vaivai ma malō, o se mea'ai lelei mo tagata e fiafia i le matagofie!
2, faʻamatalaga oloa o le manava o lauulu i totonu o le ulo vevela?
Fa'ailoga: KETOSLIM MO
E lē o ni mea fa'alenatura;
Aofai mama: 22g i le taga laitiiti, na'o le 23Kcal i le taga;
Amataga o le ituaiga: Saina
Tofo: tofo o le ulo vevela, tofo o le pepa fa'asusu, tofo o le kāpeti fa'asusu, tofo o le ma'ai
Tele o le afifiina: 16*15cm
Teuina: Teu i se nofoaga malūlū ma mago



