noodles konjac manifinifi pasta fa'atau oloa noodles konjac fa'alenatura | Ketoslim Mo
pasta manifinifi konjac noodlesO mea autu e fai ai o le falaoa konjac, lea e ese mai isi pasta fettuccine poʻo ricerice noodles i lona foliga, lasagna e lamolemole, o leneilimue lapotopoto, ma e moni e lē fuafua lea pe lelei se meaʻai pe leai, e matuā leai se kuluteni ma maualuga i le fiber, e sau i totonu o se afifi e 270 kalama, ma e mafai ona e faʻapitoaina le afifi pito i fafo e te manaʻo ai.
Fa'atau oloa si'isi'i fa'atosina konjac shirataki pasta e maualalo le kalori Konjac Udon Noodle
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Li'o Konjac Udon-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 5Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 0mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
E maloloina le pasta manifinifi?
| Laasaga 1 | O le tele o ga'o e mafai ona fa'afefeteina i totonu o le konjac e masani lava ona lelei mo lou soifua maloloina, ae e mafai foi ona faigata ona fa'agaoioia mo nisi tagata e iai fa'afitauli i le manava. A e 'ai le konjac, o nei ga'o e fa'afefeteina i totonu o lou manava tele, lea e mafai ona mafua ai le tele o a'afiaga i le gastrointestinal. Ae e fa'amamāina fo'i lou manava, ma aveese ai mea oona ma otaota mai lou tino. |
| Laasaga 2 | Aua le popole i le soifua maloloina o nei mea'ai, o kamupani mea'ai uma lava e pasia le siakiina e le malo i le lotoifale, ma e tele fo'i tusi fa'amaonia e pei o le: HALAL ma le KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, o oloa fa'atau atu i fafo o le a pasia le siakiina o tiute. |
Aoao Atili e uiga i Oloa a le Ketoslim Mo
E lelei le konjac noodles mo le pa'u o le mamafa?
Ioe, o le mea'ai gel e faia mai le konjac glucomannan e malosi ma fa'afouina lona tofo, o le mea'ai sili lea mo tagata e fiafia i le matagofie, malosi o le tino ma le pa'u o le mamafa. O le 'ai o le konjac e mafai ona fesoasoani i le tino o le tagata e pa'u ai le mamafa. Muamua lava, o le konjac o lo'o i ai le glucomannan, lea e fa'apupuna pe a uma ona ulufale i le tino o le tagata, ma fa'amalieina ai le tagata, ma fa'aitiitia ai le mana'o e 'ai i le tino o le tagata, ma fa'aitiitia ai le 'ai o mea'ai kalori, lea e i ai sona aafiaga patino i le pa'u o le mamafa. Lua, o le konjac e mauoa i le fiber mea'ai, lea e mafai ona fa'aleleia ai le gaioi o le manava o le tagata, fa'avavevave ai le alu ese o le otaota o le tagata, fa'apu'upu'u le taimi e nofo ai mea'ai i le tino o le tagata, ma i ai sona aafiaga lelei i le pa'u o le mamafa. E le gata i lea, o le konjac o se ituaiga mea'ai alkaline e lelei mo le tino. Afai e 'ai e tagata e 'a'asa le tino o le konjac, o le vaila'au alkaline i le konjac e mafai ona fa'afefiloi ma le vaila'au acidic i le tino e fa'aleleia ai le metabolism o le tagata ma fa'avavevave ai le 'ai o kalori, lea e i ai sona aafiaga lelei i le pa'u o le mamafa o le tino. Peita’i, e tatau ona maitauina ona o le konjac o lo’o i ai se aofa’iga patino o le suka, o le so’ona fa’aaogaina e faigofie ai ona fa’ateleina le vevela i le tino ma i’u ai i le a’afiaga fa’afeagai o le soona fai, o lea e tatau ai ona tatou mataala. Afai e te mana’o e fa’aitiitia lelei lou mamafa, e tatau ona e tu’ufa’atasia mea’ai ma fa’amalositino ina ia soifua maloloina.
E fa'apefea ona 'ai le konjac noodles?
E mafai ona palu fa'atasi le noodles Konjac ma noodles, noodles malulu, noodles supo, noodles falai, sauni e 'ai, e mafai ona palu fa'atasi ma salati e 'ai: e tusa ai ma lou tofo, e mafai ona fa'aopoopo i ai le tele o sosi, le tele o mea'ai, e fai ai noodles fefiloi suamalie. Fa'apuna e 'ai: e mafai ona fetaui ma le tele o fa'avae supo, fa'aopoopo i ai mea'ai fa'aopoopo, fa'aopoopo noodles konjac fa'apuna, noodles supo maualalo kalori, suamalie ma sauni e 'ai. Falai e 'ai: Konjac noodles Q bomb fa'afouina, fa'aopoopo mea'ai talafeagai, fa'afefiloi, noodles falai maualalo kalori e mafai ona fiafia ai.
E fa'apefea le tofo o le konjac noodles?
E lē tele se tofo o le konjac noodles e pei o se isi lava mea. E pei lava o le pasta masani, e matuā leai lava se tofo, ma o le a maua ai le tofo o soʻo se sosi e te faʻaaogaina. Peitaʻi, afai e te lē saunia lelei, e mafai e konjac noodles ona i ai se foliga e pei o se paʻu poʻo se mea e fai si malūlū. Ua faʻaaogaina mo le tele o isi faʻaaogaina, aemaise lava mo le faia o taumafataga maloloina mo le faʻamoemoe e faʻaitiitia ai le mamafa.




