Fa'atau A'oa'o Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Fa'atau le jeli sili ona lelei e leai ni kalori i le tau maualalo?
Ua e sau i le nofoaga sa'o! O le Global Search o se fa'avae aoga i luga ole initaneti mo fa'ailoga ma tagata fa'atau oloa e fa'alauiloa ai a latou oloa ma mo tagata fa'atau e fa'atau a latou oloa. Faatasi ai ma le tele o oloa i le faitau selau o vaega, o le nofoaga autu lea mo so'o se mea e te mana'omia.
Matou te galulue faʻatasi ma le faitau afe o faʻailoga taʻutaʻua ma faʻatau oloa faʻatuatuaina e aumai ia te oe se tele o oloa.Ketoslim Mo, o le a e vaʻaia faleoloa aloaia a le ituaiga ma le tele o isi faʻatau tutoʻatasi o loʻo faʻatau atu100% oloa moni,e ofoina atu taʻitasi oloa ma auaunaga e fetaui ma manaʻoga o tagata taʻitoʻatasi. A oʻo i le faʻatauina o le jelly e leai ni kalori, e mautinoa lava e leai ni au filifiliga. Fiafia i ni faʻasao tetele, faʻaitiitiga ma le tau sili ona lelei pe a e faʻatau le jelly e leai ni kalori i luga o leketoslim Momo le tau ma le lelei.
O lau Calorie Jelly o le a fa'ao'o sa'o atu i lou faitoto'a, po'o fea lava e te i ai, ma e mautinoa e te toe fa'afo'i mai e aunoa ma se fa'alavelave. O le fa'amautinoaina o le lelei o oloa ma le fa'amalieina o tagata fa'atau o la matou fa'amuamua sili lea. Siaki le tele o ituaiga o 0 kalori jellies ma tu'u lau oka nei lava!
Afai o loʻo e sailia se mea taugata pe taugofie foʻi jeli kalori e leai se kaloriy, e mautinoa lava e mafai ona e maua iinei! E mafai ona fa'aogaina le Konnyaku i ni tofo se lua eseese: pīsi ma le vine. Saeia i luga o le laina togitogi i le pito i luga o le taga la'ititi, e mafai ona 'ai sa'o le extrusion, aua le popole i le 'ai o le jelly e te matua maasiasi ai, o le ki autu o le 0 kalori maualuga fiber, o tagata o lo'o pa'u le mamafa aua ne'i misia!
Fa'atau A'oa'o Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Konjac Jelly |
| Mamafa mama mo lialia: | 300g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 0Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 4.5g |
| suka | 0g |
| Sodiuma: | 0mg |
Atonu e te fiafia fo'i i ai:
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina





