Shirataki saimini meaai atoa| Ketoslim Mo
Auala e 'ai ai: (Suamalie i laasaga e tolu)
1. Liligi leli'i konjaci totonu o se pesini.
2. Fa'aopopo le vai pupuna, ufiufi ma tu'u ia fa'asusu le noodles mo le 1 minute;
3. Liligi ese le vai pupuna, sasaa i totonu o le taga fefiloi ma palu lelei a'o le'i 'au'auna atu.
Fa'amatalaga:
1. Mea e mafua ai le ma'i: O lenei Shuang Shuang noodles (Nouti konjac) o lo'o i ai oloa soya ma saito e kuluteni;
2. Auala e teu ai: Teu i se nofoaga malūlū e 'alo 'ese mai le malamalama ma e lē mafai ona fa'a'aisa
3.Olaga e teu ai: 12 masina
Fautuaga: Afai ua faaleagaina pe ua fa'alautele pe ua liu suāvai le taga i totonu, fa'amolemole aua le 'ai. E mafai ona sui i le mea na fa'atau mai ai. O sina vaega uliuli o lo'o i totonu o le oloa o le vaega o le Konjac, fa'amolemole ia mautinoa.
Siata o mea'ai mo noodles konjac
Fa'amatalaga o Oloa
Mea e fai ai le konjac noodles: vai,Pauta konjac, sana, citric acid
| Malosiaga: | 71KJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Alava mea'ai | 4.2g |
| Sodiuma: | 0mg |
Pepa o faʻamatalaga taumafa mo afifi sosi
● Mea e fai ai le ula: vai inu, suāuu pi, sosi pi, sosi hoisin, suka papa tioata e tasi, mea manogi, chili, masima 'aina, mea manogi moa, monosodium glutamate, sosi oyster (e aofia ai le lanu caramel), aniani, sinapi, kaliki, mea manogi o le yeast, pepa Sichuan, mea manogi ma mea manogi o mea'ai, disodium nucleotide, disodium succinate
Mea e fa'afefiloi ai le Dong Yin Gong: vai inu, suāu'u fuala'au 'aina, supo pa'epa'e ponaivi pua'a, pauta popo, galangal, citronella, ma isi mea fa'apena.
● Mea e manaʻomia i le afifi o mea manogi povi supo auro: lati fa'asusu, vai inu, suāu'u fuala'au 'aina supo ponaivi pua'a, sosi chili, monosodium glutamate, chili fa'asusu (fuala'au fa'asusu fa'asusu), sinapi fa'asusu (fuala'au fa'asusu), fuala'au fa'asusu (fuala'au fa'asusu), masima 'aina, ma isi mea fa'apena
Tofo o le ula ma'ai
Konjac Cool noodles
Fa'amatalaga: 225g/ taga
Noutilu Konjac 200g (malō > 150g) + 25g paluga o le ula
| Malosiaga: | 1525KJ |
| Porotini: | 4.7g |
| Ga'o: | 31.2g |
| Kāpōnaiti: | 17.1g |
| Alava mea'ai | 3985g |
| Sodiuma: | 6.1mg |
Tofo o le Dong Yin Gong fa'a-Tailani
Konjac Cool noodles
Fa'amatalaga: 240g/ taga
Konjac surface 215g (malosi > 170g) + afifi palu Dong Yin Gong 25g
| Malosiaga: | 1314KJ |
| Porotini: | 4.5g |
| Ga'o: | 24.3g |
| Kāpōnaiti: | 19.9g |
| Sodiuma: | 6950mg |
Supa auro, tofo povi ga'o
Konjac Cool noodles
Fa'amatalaga: 240g/ taga
Konjac surface 215g (malosi > 170g) + Golden Soup ga'o Povi afifi 25g
| Malosiaga: | 1010KJ |
| Porotini: | 6g |
| Ga'o: | 20.6g |
| Kāpōnaiti: | 8.6g |
| Sodiuma: | 6174mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Atonu e te fiafia fo'i i ai
E mafai ona e fa'amago le konjac noodles?
E lelei pe a mago, e mafai ona e teuina mo se taimi umi i totonu o le kapoti mea'ai. Ae e le mafai ona e 'ai ua tuai. E manaia pe a fa'atasi ma fuala'au 'aina falai, sosi soya ma fasi moa/vegan.
E mafai ona e maua ni lialia shirataki mago?
E matuā itiiti lava lo latou tofo, o lea e fetaui lelei ai ma le tele o mea'ai eseese ma sosi. O noodles konjac masani e "susu" ma "mago", ma e sau fo'i i afifi eseese, e pei o taga, pusa, pusa pepa alumini, ma isi mea fa'apena.
E fa'apefea ona ou kuka ni noodles konjac mago?
Tuu lialia mago i totonu o le pesini, sasaa i le vai pupuna ma faasusu mo le 10 minute. O le a faasolosolo malie ona vaivai lialia mago. Faapuna le vai i totonu o le ulo, faaopoopo lialia, kuka mo le 10 minute, faaopoopo mea e fai ai, mea manogi ma mea'ai faaopoopo, ona asu lea ma 'ai.






