Fa'ago Sa'o pasta saimini HALAL Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
E uiga i lenei mea
Mago sa'opastao se ituaiga olialia vave, e matuā faigofie lava lenā,militeriO le fa'aaogāina po'o le 'ai i fafo o filifiliga sili ia e lua. 100 kalama i le tautua, filifiliga atamai mo le fa'atinoina pe o e malaga pe a'e mauga. A'o le'i o'o i le Kerisimasi, matou te fautuaina atu lenei mea'ai fou ma le taugofie. E faia mai le a'a konjac, e tumu ialava mea'ai. O le umi o le taimi e te lagona ai le fia 'ai. E leai se tofo, e mafai ona e fa'aopoopo i ai so'o se mea e te mana'o ai, e faigofie ona kuka mo oe, fa'apuna pe na'o le fa'apuna e taliaina uma.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA
1. Fa'aopoopo mea'ai ua vela fa'atasi maaraisai totonu o le pesini laʻititi
2. Tuu le mea fa'avevela ma sasaa i ai le vai e tutusa ma le vevela o le potu i totonu o le pesini tele ma le pesini la'ititi.
3. tuu le pesini laʻititi i luga aʻe o le pesini tele. Ufiufi mea uma i le tapuni.
4. Faatali mo le tusa ma le 15 minute.
5. Afai o loo sau pea le ausa mai le pesini, ia fiafia i lau mea'ai!
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Pasta mago sa'o |
| Mamafa mama mo lialia: | 100g |
| Mea Autū: | Pauta konjac, masoa pateta, vai, mea fa'aopoopo i mea'ai |
| Ola e teu ai | 18 masina |
| Fa'amatalaga: | E leai se kuluteni/Leai se ga'o/E talafeagai mo Keto |
| Galuega: | Faigofie/ Sauni e 'ai |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 221Kcal |
| Porotini: | 1.9g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 52.3g |
| Sodiuma: | 11mg |
VITIŌ
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fesili: E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Tali: Leai, e saogalemu mo oe e 'ai.
Fesili: Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
Tali: Ua fa'asa i Ausetalia ona o le ono lamatia ai i le tale.
Fesili: E lelei le 'ai o le konjac noodles i aso uma?
Tali: Ioe ae le o taimi uma.




