Tofu konjac mea'ai a'a fa'aola atoa Tofu e maualuga le fiber Ketoslim mo
E uiga i le Ketoslim mo
Ketoslim moO le Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai mea ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei tele, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | tofu konajcKetoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 300g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 15Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 3.8g |
| Sodiuma: | 0mg |
- •FA'ALAUILOA LE ALA E 'AI AI I SE MALOLOINA-- Tofu e fa'avae i le Konjac, o se mea'ai fou lanumeamata, e fa'aleleia ai le pa'u o le mamafa i se soifua maloloina fa'atasi ai ma se mea'ai suamalie e na'o le 65kJ i le tautua. E maua i le foliga masani o le tofu, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, ma le araisa, e tofu uma lava e leai se suka, gluten,
- • TOFU FA'AVA'E I LE KONJAC-- O le konjac tofu e faia i le glucomannan mai le amorphophallus konjac, e maualalo kalori ma maualuga le fiber.
- • TOFU MANOGI LELEI E SUIA AI-- Ona o le fa'aopoopoina o mea'ai ma le suau'u e mafai ona 'ai, e mafai ona fufui sa'o i totonu o sosi salati, e le mana'omia ona kuka, e mālū le tofo i le gutu e pei o le ga'o, lea e matua'i suamalie lava.
2021 oloa fou mea'ai maloloina konajc Mea'ai vegan konajc lauiloa hotpot fulufulua manava
O le ā le konjac tofu?
O le jeli lea e faia i le pauta konjac, lanumeamata ma fou e maualalo kalori ma tele i le fiber.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
Aiseā e leaga ai le konjac?
E ono afaina oe i le konjac mata, ma o le tele naua o le konjac i le taimi e tasi e ono tulaʻi mai ai ni aafiaga leaga ona o lemitiia le vai E lelei le tulaga lelei. Ae peita'i, afai e masani ona 'ai e tusa ai ma fa'atonuga e lelei mea uma.
E saogalemu le 'ai o le konjac?
A leai se faiga e faia ai se togafitiga a'o le'i 'aina e afaina ai, e mana'omia ona fa'amamā ma fa'agasolo i le tele o auala. E 100% saogalemu la matou oloa mo oe e fiafia ai.




