mea'ai mama konjac Ketoslim Mo mea'ai suamalie tofo sauerkraut 22g
E uiga i lenei mea:
Konjacmea'ai mama: O la matou mea'ai mama konjac e ta'ua fo'i o LaTiao i Saina, e tutusa lona foliga ma le mea'ai mama WeiLong, ma o la matou mea'ai mama konjac e faia mai le a'a konjac, o mea'ai maloloina masani uma, e tumu ialava mea'ai,o le foliga o le mea'ai mama e foliga tutusa ma na konjac lamujeliSa latou tu'uina i totonu ni lauti palu (bubble teas), ae o le lauti lea sa fai si "malū".
Isi tofo: E fa tofo e te filifilia, o le tofo o le sauerkraut vevela ma le tofo o le pepa piki, tatala le afifi ma o le a e sogisogi i le manogi, o tofo eseese e te maua ai lagona eseese, afai e mafai ona e tofo i le tofo vevela, taumafai i le tofo vevela, afai e te fiafia i le tofo oona, taumafai i lesauerkrauttofo.
Faigofie ona aumai faatasi ma oe: O afifi taitasi e 22g (20g mo le tofo ma'ai), e mafai ona e fiafia i le konjac mama i le fale ma afai e te mana'o e fa'asoa atu i uo pe aumai i fafo, tu'u i totonu o le taga, fiafia i le tofo suamalie i so'o se taimi ma so'o se mea!
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Tatala le afifi.
2. Ua sauni e 'ai.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Konjac snack sauerkraut tofo |
| Mamafa mama mo lialia: | 22g |
| Mea Autū: | Vai, pauta Konjac, Pepa fa'asusu (pepa millet), suāu'u rapeseed, masoa, masima 'aina, pepa, suka pa'epa'e, mea manogi, mea fa'aoso o le fefete, mea fa'aopoopo i mea'ai (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), mea manogi 'aina |
| O le umi e teu ai: | 9 masina |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 295kJ |
| Porotini: | 1.1g |
| Ga'o: | 3.2g |
| Kāpōnaiti: | 4.5g |
| Alava mea'ai | 7.2g |
| Sodiuma: | 1380mg |
Fesili ma Tali
O le ā le mea'ai mama konjac?
I le vaʻaiga muamua, atonu e manatu se tasi o le meaʻai mama e faʻaaogaina ai le feʻe poʻo le iʻa feʻe. Ae o le mea moni, o le meaʻai mama e faʻaaogaina ai le falaoa konjac. Ua afifiina taʻitasi mo le faigofie ona 'ai, o lea e mafai ai ona e aveina i soʻo se mea e te manaʻo ai. E naʻo le 26kcal le aofaʻi o taga taʻitasi, o se meaʻai mama e lava lelei.
O le ā le mea'ai mama a Weilong?
O le Weilong Foods o se ituaiga mea'ai mama e gaosia ma gaosia ni lialia fe'ai, mea'ai mai le sami mago, ma isi fa'asologa o mea'ai mama.
O le ā le mea e manaia ai le Weilong?
Fa'amatalaga Lautele a le Weilong Delicious Global Holdings.
Isi mea e su'esu'eina
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.

Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou





