mea'ai atoa e leai ni kalori, mea'ai fa'atauva'a Konjac kelp noodles | Ketoslim Mo
O kalama ta'i 100 uma oli'o e leai ni kaloriatoamea'aiO le tau o kalori e tutusa ma le tusa ma le 1 fasi pateta ma le 0.2 faʻi, o le itiiti ifo o kalori e taumafaina e tutusa ma le tamoe masani a fafine mo le 1 itula, 1.5 itula aau, yoga mo le 3 itula,pasta e maualalo le carbohydrate, tofo Q ta'alo malosi, e mafai ona falai, fa'apuna, supo, palu
Fa'atau'oloa o lo'o i ai ni limu susu mama ma ni limu konjac spaghetti, limu kelp ma ni limu konjac.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | mea'ai atoa o le konjac kelp noodles-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,leai ni limu konjac |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 4KCal |
| Suka: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 3.1g |
| Sodiuma: | 0mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
O a noodles e leai ni kalori?
| Mea'ai Atoa o Noodles Fa'aolaola | Nouti Shiratakie faia mai le glucomannan, o se alava e maua mai le a'a o le konjac. Talu ai ona e ui atu le alava i lou manava e aunoa ma le fa'amalūina ma e te lagona ai le tumu, o noodles shirataki a le Wholefoods e leai ni kalori ma e leai fo'i ni carbohydrate. |
| Mea'ai Atoa | O le fea e sili atu ona maloloina, araisa masani pe araisali'i konjacmea'ai atoa?... Mo se fa'atusatusaga, o le 100 kalama o le araisa pa'epa'e e 175 kalori. E limasefulu kalama o noodles (mago, mata) e tutusa fo'i le aofa'i o kalori. O lea la, o le aofa'i lava e tasi o noodles (fa'apea, 100g) o le a tele atu kalori e maua mai ai. |
| Kalori o Noodles Kelp | Kalori 6 |
Atonu e te fiafia fo'i i ai
Konjac: Fa'amatalaga auiliili
O le Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) e aofia i le aiga Araceae, ma e afua mai i saute sasa'e o Asia. E totōina i saute ma saute sasa'e o Saina ma Viatename. O ona fugālaau e fua mai i luga o se lau lanu violē pogisa, faatasi ai ma se fatu mafiafia e mafai ona tupu i le 30 cm le lautele.
O le apaʻau ua mago ma palu e taʻua o le falaoa konjac, lea e maua mai ai le konjac glucomannan1.
Talafaasolopito
Ua faʻaaogaina le Konjac e fai ma meaʻai i Saina, Iapani ma Asia i Sasaʻe.
Fa'amanuiaga
O le Glucomannan o se alava soluble e faʻateleina ai lagona o le tumu ma fesoasoani ia te oe e faʻaitiitia ai lou mamafa.




