mea'ai mama konjac Saina konnyaku mea'ai mama (Tofo i le ulo vevela) | Ketoslim Mo
Mea'ai mama konjac SainaO mea e aofia ai: vai、falaoa konjacMasoa, suāu'u fuala'au 'aina, chili, masima, suka pa'epa'e, umi e teu ai: 12 masina; Mamafa mama 270g, teu i se nofoaga mālū ma mago. 'Aua le fa'a'aisa.
Mea'ai fa'atau oloa e leai se suka maualuga le fiber e mafai ona fa'aaogaina mo mea'ai vave ma mea'ai mama mo mea'ai mama mo konjac
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Sainamea'ai mama konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 22g |
| Mea Autū: | Vai,Pauta konjac, Pepa fa'asusu (pepa millet), suāu'u rapeseed, masoa, masima 'aina, pepa, suka pa'epa'e, mea manogi, mea fa'aoso o le fefete, mea fa'aopoopo i mea'ai (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), mea manogi 'aina |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ga'o/suka,maualalo le carbohydrate/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 456kJ |
| Porotini: | 1.1 kalama |
| Ga'o: | 6.2g |
| Kāpōnaiti: | 7.6g |
| Sodiuma: | 1026 mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
O le ā le mea'ai mama konjac?
| Laasaga 1 | Atonu e manatu se tasi o le i'a fe'e po'o le fe'e e fai ai le mea'ai mama. Ae o le mea moni, o le falaoa konjac e fai ai le mea'ai mama. |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou




