Fa'amea fa'amago saitaki shirataki 75g mago konjac saiini | Ketoslim Mo
Noodles Konjac Fa'amamago
Auala e 'ai ai:
Fa'asusu le konjackli'i konjac magoi le vai mo le 30 minute, fa'asusu se'ia vaivai, ona fufulu lea i le vai mama. E mafai ona e fa'aaogaina e fai ma mea'ai autū pe fai fo'i ma mea'ai fa'aopoopo e pei o le ulo vevela, supo, ma isi mea fa'apena.
Afai o loʻo e taumafai e faʻamagolimu shiratakimo le taimi muamua, e fautuaina e te 'ai muamua sina vaega itiiti ina ia 'alofia ai le fulafula ma lagona le to'a.
E matuā leai se tofo ma e manaia tele! Tau lava ina 'ai fa'atasi ma lau sosi e te fiafia i ai! Nouti shirataki mago e tutusa malimu keto ufiona e matua māmā lava le tofo i le tulaga o le mafiafia, o lona uiga e atoatoa mo le faaopoopoina o mea manogi ma le faia o soʻo se meaʻai e te moemiti i ai.
O fea e fa'atau ai ni li'i shirataki
Ketoslim MoI le avea ai ma se kamupani e tuʻuina atu tautua taumafa e tasi le taofi, matou te tuʻuina atu oloa sili ona lelei i tau sili ona lelei mo lau faleaiga, pa, supamaketi, umukuka, faletaʻalo, faleoloa meaʻai mama ma isi mea.
O la matou sini e lē gata ina ia tuʻuina atu i a matou tagata faʻatau leoloa fa'atau oloa sili ona leleii tau maualalo, ae ia tuʻuina atu foʻi se auaunaga sili ona lelei i tagata faʻatau ma le vave o felauaiga. Talu ai ona o le silia ma le sefulu tausaga o matou i ai i le pisinisi konjac ma le i ai o sui i le atunuʻu atoa faʻatasi ma i matou, matou te mitamita i le fausiaina o ni mafutaga tumau ma tagata e faia faleaiga, fale kuka ma tagata tomai faapitoa i auaunaga taumafa i le atunuʻu atoa ma le faʻamoemoe e avea ma se faleoloa e tasi mo au manaʻoga uma o meaʻai faʻatau oloa.
75g Noodles konjac mago e leai se ga'o ma mea'ai keto diet ma le sosi
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Noodles Konjac Mago -Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 75g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/ |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,noodles mo le pa'u o le mamafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 21Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 4.9g |
| Alava mea'ai | 0.7g |
| Sodiuma: | 6.1mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le pa'u o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
E mago ea le noodles shirataki?
| Laasaga 1 | Mea'ai Konjace fa'asaoina i le vai e masani ona lē mago. O le lelei o le leai o se manogi masani o le Shirataki, ma e mago ma faigofie ona feavea'i ma teuina. E toetoe lava a leai se tofo, ae faigofie ona mitiia le tele o sosi, e pei o falaoa fa'amanogi i le ramen, sosi soya, po'o le sosi falai. |
| Laasaga 2 | O lenei ituaiga limu mago, o se taga laʻititi e 75 kalama, o se taga laʻititi e mafai ona mamafa i le mamafa o se tagata, afai e te masani ona 'ai tele, e mafai ona e tuʻu ni fasi se lua e kuka ai oh |
Atonu e te fiafia fo'i i ai
E mafai ona e fa'amago le konjac noodles?
E lelei pe a mago, e mafai ona e teuina mo se taimi umi i totonu o le kapoti mea'ai. Ae e le mafai ona e 'ai ua tuai. E manaia pe a fa'atasi ma fuala'au 'aina falai, sosi soya ma fasi moa/vegan.
E mafai ona e maua ni lialia shirataki mago?
E matuā itiiti lava lo latou tofo, o lea e fetaui lelei ai ma le tele o mea'ai eseese ma sosi. O noodles konjac masani e "susu" ma "mago", ma e sau fo'i i afifi eseese, e pei o taga, pusa, pusa pepa alumini, ma isi mea fa'apena.
E fa'apefea ona ou kuka ni noodles konjac mago?
Tuu lialia mago i totonu o le pesini, sasaa i le vai pupuna ma faasusu mo le 10 minute. O le a faasolosolo malie ona vaivai lialia mago. Faapuna le vai i totonu o le ulo, faaopoopo lialia, kuka mo le 10 minute, faaopoopo mea e fai ai, mea manogi ma mea'ai faaopoopo, ona asu lea ma 'ai.






