Araisa fa'avevela e ia lava, sui ai mea'ai vave mo le tolauapiga | Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea
O le araisa konjac e fa'avevela lava e ia o lo'o i ai se pusa e fa'avevela ai, e faigofie ma vave ai ona 'ai, ma o lona mamafa mama e faigofie ai ona feavea'i.E mafai e le araisa konjac ona sui le araisa paʻepaʻee, ma o lona aofa'i carbohydrate e 80% itiiti ifo nai lo le araisa pa'epa'e. O se araisa maloloina e maualalo le ga'o, maualalo kalori ma e leai se suka.Ketoslim Moua suʻesuʻeina pe faʻapefea ona faʻaosofia atili ai le faʻaaogaina o le araisa konjac i olaga o tagata faʻatau.Araisa e fa'avevela e ia lavae faigofie ma vave ai, ma faʻaitiitia ai le taimi e faʻaalu e tagata faʻatau i le kuka.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa e fa'avevela e ia lava |
| Mamafa mama mo lialia: | 100g |
| Mea Autū: | Araisa, masoā sana e mafai ona 'aina, mono-diglyceride fatty acid ester, calcium dihydrogen phosphate, falaoa konjac |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | E leai se kuluteni/Leai se ga'o/E talafeagai mo Keto |
| Galuega: | Faigofie/ Sauni e 'ai |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 355Kcal |
| Porotini: | 6.4g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 80.8g |
| Sodiuma: | 0mg |
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA
1. Fa'aopoopo lemea'ai ua velafa'atasi ai ma le araisa i totonu o le pesini la'ititi
2. Tuu le mea fa'avevela ma sasaa i ai le vai e tutusa ma le vevela o le potu i totonu o le pesini tele ma le pesini la'ititi.
3. tuu le pesini laʻititi i luga aʻe o le pesini tele. Ufiufi mea uma i le tapuni.
4. Faatali mo le tusa ma le 15 minute.
5. Afai o loo sau pea le ausa mai le pesini, ia fiafia i lau mea'ai!
Fesili e Masani Ona Fesiligia
O le mea autū e fai ai o le araisa mago, ma o le tali atu o le taga fa'avevela ma le vai e fa'aaoga e fa'avevela ai le araisa i le vai.
Liligi le araisa i totonu o le pesini araisa ma faaopoopo i ai se aofaiga talafeagai o le vai; tatala le afifi faamafanafana, faaopoopo i ai se aofaiga talafeagai o le vai malulu, faatali seia oo ina tatala le vevela o le afifi faamafanafana, ona fiafia ai lea pe a uma le 15 minute.
le vai e fesootaʻi ma le Calcium Oxide. Ona amata lea o se tali faanatura e faʻavevela ai le vevela.
E mafua le vevela mai se fa'agasologa fa'avevela e mafua mai i le fa'aopoopoina o le vai e vevela i le potu i minerale pauta e pei o le magnesium, u'amea ma le masima. Ua mamanuina le afifiina ina ia tu'u le vai vevela i lalo o le fata o mea'ai ma fa'apuna ai i le ausa.
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.
Fesili: E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Tali: Leai, e saogalemu mo oe e 'ai.
Fesili: Aiseā ua fa'asa ai le konjac noodles?
Tali: Ua fa'asa i Ausetalia ona o le ono lamatia ai i le tale.
Fesili: E lelei le 'ai o le konjac noodles i aso uma?
Tali: Ioe ae le o taimi uma.





