oloa konjac Mea'ai maloloina vegan Ketoslim Mo Hot pot manava fulufulua pa'epa'e
E uiga i lenei mea
Oloa Konjac: O oloa Konjac e aofia aiaraisa shirataki, noodles shirataki, ula konjac,mea'ai mama konjac, ma isi mea faapena. e ta'ua o le white konjac hairy belly belly. e maua maia'a konjac, lea e ta'ua fo'i o le konnyaku, O le igoa Latina mo lela'au konjac
oAmorphophallusE ta'ua fo'i e tagata o le konjaku, elephant ufi, devil's tongue, snake palm, ma le voodoo lily. O le pulupulu o le la'au - o le vaega o le la'au e ola i lalo o le eleele - o lo'o i ai se fiber soluble e ta'ua o lekulukomanana.
Leneia'a konjaco foliga o mea'ai e pei o le manava fulufulua, lanu pa'epa'e, tofo lamu, aemea'ai vegan, fa'aaogāina o fua i auala eseese e pei o le hot pot, mea'ai mama, mea'ai fa'aopoopo.. foliga e pei o le aano o manufasi ma le manava fulufulua, mea'ai e maualalo kalori, sui lelei mo tagata o lo'o taumafa i se taumafataga, e lelei fo'i mo tagata e maua i le ma'isuka.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
1. Fa'avevela le ulo se'ia pupuna.
2. Fufulu le manava fulufulua mo le 1 i le 2 minute.
3. Tuu i totonu o se ulo vevela, ona fufulu lea i totonu o le ulo, mo ni nai sekone pe na o le faapuna e tusa ai ma lou mana'o.
3. Fiafia i mea'ai suamalie.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Manava fulufulua konjac pa'epa'e |
| Mamafa mama mo lialia: | 500g |
| Mea Autū: | Vai,Falaoa Konjac |
| O le umi e teu ai: | 12 masina |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ porotini maualalo/ga'o maualalo |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 73kJ |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 2.8g |
| Sodiuma: | 0mg |
Fesili ma Tali:
Aiseā ua fa'asa ai le konjac?
Ua fa'asāina e le Komisi Europa mai oloa suamalie ona o lamatiaga e ono lamatia ai tamaiti.
Oli'i konjacleaga mo oe?
Leai, ua maua i suʻesuʻega e mafai e le konjac ona fesoasoani e faʻaitiitia le cholesterol atoa, LDL (leaga) cholesterol, ma triglycerides.
Ua fa'asa le konjac i Ausetalia?
Ioe, ona o tulaga lamatia e ono tulaʻi mai i tamaiti.
Isi mea e su'esu'eina
O le Ketoslim mo Co., Ltd. o se kamupani gaosi oloa o meaʻai konjac faatasi ai ma meafaigaluega e faʻataʻitaʻi ai meaʻai ua uma ona saunia lelei ma le malosi faʻapitoa. Faatasi ai ma le tele o ituaiga oloa, lelei, tau talafeagai ma mamanu matagofie, o a matou oloa e faʻaaogaina lautele i le alamanuia o meaʻai ma isi alamanuia.
O matou penefiti:
• 10+ tausaga o le poto masani i le alamanuia;
• 6000+ sikuea le lautele o le eria e toto ai;
• 5000+ tone o gaosiga faaletausaga;
• 100+ tagata faigaluega;
• 40+ atunuu e auina atu i ai oloa.

E leaga ea mo oe le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le alava mea'ai e solo i le vai, lea e fesoasoani i le pa'u o le mamafa.
Aiseā ua fa'asa ai le a'a konjac i Ausetalia?
E ui o le oloa ua fa'amoemoe e 'ai e ala i le oomi mālie o le fagu, ae e mafai e se tagata fa'atau ona mitiia le oloa i se malosi e lava e fa'aputu ai i totonu o le trachea. Ona o lenei lamatiaga, ua fa'asa ai e le Iuni a Europa ma Ausetalia le jeli fuala'au Konjac.
E mafai ea ona e ma'i i le konjac noodles?
Leai, e faia mai i le a'a o le konjac, o se ituaiga la'au masani, o le konjac noodles ua uma ona fa'agasolo e le afaina ai oe.
E Keto ea le konjac noodles?
E le afaina ai le keto-friendly le konjac noodles. E 97% le vai ma le 3% le fiber. O le fiber o se carbohydrate, ae e leai sona aafiaga i le insulin.





