Fa'atau'oloa Noodles mo le fa'aitiitia o le mamafa Noodles konjac udon fa'apitoa | Ketoslim Mo
Noutilu Konjac udono se mea'ai tulaga ese, e fa'amalieina ai tagata, ma fa'atonutonuina ai le taumafaina o isi mea'ai e maualuga kalori ina ia ausia ai le aafiaga o le pa'u o le mamafa, ae e matua'i itiiti lava kalori.
O nei meanoodles mo le pa'u o le mamafae mauoa i le glucomannan, lea e faia mai le a'a konjac i totonupauta konjacma fa'agasolo e fai ma noodles araisa, noodles maggi po'o noodles ramen. O le mea moni, e tele su'esu'ega ua fa'aalia ai e mafai e le glucomannan ona fesoasoani ia te oe e fa'aitiitia ai lou mamafa.
Pasta konjac e leai se kuluteni, shirataki noodle 270g Konjac udon noodles
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Nouti konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | e leai se kuluteni/ga'o/suka,maualalo le carbohydrate/tele le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 5Kcal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 0mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Atonu e te fiafia fo'i i ai
E lelei ea noodles mo le pa'u o le mamafa?
E mafai e le 'ai o le konjac ona fesoasoani i le tino o le tagata e fa'aitiitia ai lona mamafa. Muamua lava, o le konjac o lo'o i ai le glucomannan, lea e fa'apupuna pe a uma ona ulufale i le tino o le tagata, ma fa'amalieina ai le tagata, ma fa'aitiitia ai le fia 'ai o le tino o le tagata, ma fa'aitiitia ai le 'ai o mea'ai kalori, lea e i ai sona aafiaga patino i le fa'aitiitia o le mamafa. Lua, o le konjac e mauoa i le fiber, lea e mafai ona fa'aleleia ai le gaioi o le manava o le tagata, fa'avavevave ai le alu ese o le otaota o le tagata, fa'apu'upu'u le taimi e nofo ai mea'ai i le tino o le tagata, ma i ai sona aafiaga lelei i le fa'aitiitia o le mamafa. E le gata i lea, o le konjac o se ituaiga mea'ai alkaline e lelei mo le tino. Afai e 'ai e tagata e 'a'asa le tino o le konjac, e mafai ona fa'afefiloi le vaila'au alkaline i le konjac ma le vaila'au acidic i le tino e fa'aleleia ai le metabolism o le tagata ma fa'avavevave ai le fa'aaogaina o kalori, lea e i ai sona aafiaga lelei i le fa'aitiitia o le mamafa o le tino. Peita'i, e tatau ona maitauina ona o le konjac o lo'o i ai se aofa'i o le starch, o le so'ona fa'aaogaina e faigofie ai ona fa'ateleina le vevela i le tino ma i'u ai i le a'afiaga fa'afeagai o le soona fai, o lea e tatau ai ona tatou mataala. Afai e te manaʻo e faʻaitiitia lelei lou mamafa, e tatau ona e tuʻufaʻatasia meaʻai ma faamalositino ina ia maloloina.
E lelei le Chowmein mo le pa'u o le mamafa?
E leai se aafiaga o le falai masani i le pa'ū o le mamafa, ma e leai fo'i se aafiaga, ae afai e te 'ai i le konjac noodles, o lo'o i ai le glucomannan e mafai ona fa'aleleia ai le gaioiga o le gastrointestinal, aveese ai mea oona i le tino, ma ausia ai le aafiaga o le pa'ū o le mamafa.
E mafai e noodles ona fa'apupuna oe?
Ou te lē iloa pe o le a fa'apupu'e oe e ni noodles masani, ae e mautinoa lava e leai se mea e mafai e ni noodles konjac, i se isi itu. O le a fa'apupu'e oe e ni noodles konjac.





