Shirataki fettuccine noodles kalori maualalo konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Fa'apuna le vai i totonu o se apa feololo. Fa'amamago le vaisipinasi fettuccine lialiai totonu o se colander ma fufulu i lalo o le vai malulu mo le 30 sekone. Tuu noodles i totonu o le vai pupuna ma kuka mo le 2-3 minute. O lelimu sipinasie lē mou atu i le taimi e kuka ai auā e leai ni lanu. O se filifiliga lelei mo le taeao, aoauli ma le afiafi, ma e mafai ona e 'ai ma le mautinoa. O le Konjac spinach fettuccine o se ituaiga fo'i lea o mea'ai suamalie.konjac fettuccine.
fa'atau'oloa noodles shirataki ma pasta e leai se ga'o e leai ni kalori konjac spinach fettuccine
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Li'o sipinasi konjac-Ketoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/maualuga le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga Taumafa o Noodles Sipinasi
| Malosiaga: | 6KCal |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 1.6g |
| Sodiuma: | 0mg |
Kalori o Noodles Sipinasi
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
O a mea e ta'ua o le Shirataki fettuccine noodles?
| Laasaga 1 | O le konjac ma le spinach tagliatne o se fa'afefiloi o le konjac masani a Asia ma le pauta spinach. O le afifi atoa e 20 kalori ma le 6 kalama o carbohydrates. |
| Laasaga 2 | Nouti Shiratakio mea'ai e maualalo le carbohydrate e iai ni nai kalori i le tautua. O noodles Shirataki e keto-friendly aua e maualalo le carbohydrates |




