Taumafataga Sauni e 'Ai | Suiga o Araisa, Araisa Konjac Vave | Ketoslim Mo
E uiga i le mea
E tutusa le fua o le araisa konjac vave ma le araisa konjac, ae o le araisa mago. E mafai ona e fa'asusu i le vai vevela mo ni nai minute a'o le'i 'ai. E faigofie ma vave le araisa konjac vave, ma e mafai ona e fiafia i mea'ai suamalie i ni nai minute. E talafeagai mo tagata faigaluega i le ofisa ma tagata fa'atau e 'ai na'o latou e fiafia i se taumafataga faigofie ma vave; ae o le araisa konjac e aoga i le tino o le tagata. O le mea autu o lo'o i aiKetoslimMo'sO oloa konjac o le a'a konjac, e tele ai mea'ai. E iai le glucomannan ma le dietary fiber, e leai se suka ma e matua maualalo lava kalori.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa Konjac Vave Halal |
| Mea Autū: | Vai, pauta Konjac |
| Fa'amatalaga: | Mea'ai Halal/Alava maualuga/Mea'ai Vegan/Tofo fa'a'ono'ono |
| Galuega: | Pa'u o le Mamafa, Faigofie ona feavea'i, Suiga o Taumafataga Fa'atau'oa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Mamafa mama: | 230g |
| Kāpōnaiti: | 31g |
| Aotelega o Ga'o: | 7.2g |
| Ola e teu ai: | 12 Masina |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi |
| 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani | |
| 3. O lo'o maua le OEM ODM OBM | |
| 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi | |
| 5. MOQ Maualalo |
| Fa'amatalaga Taumafa | |
| 2 tautua i le koneteina | |
| Tele o le tautua | 1/2 afifi (100g) |
| Aofa'i i le tautua: | 212 |
| Kalori | |
| %Tau i Aso Taitasi | |
| Ga'o Aofa'i 7.2g | 12% |
| Aofa'i o le Kāpōhaiteleti 31g | 10% |
| Porotini 3.8g | 6% |
| Alava Mea'ai 4.3g | 17% |
| Aofa'i o suka 0g | |
| Aofia ai le 0g suka faaopoopo | 0% |
| Sodiuma 553mg | 28% |
| E le o se puna taua o kalori mai ga'o, ga'o fa'atumuina, ga'o trans, cholesterol, suka, vaitamini A, vaitamini D, calcium ma le u'amea. | |
| *O Pasene o Tau i Aso Taitasi e faʻavae i luga o se taumafataga e 2,000 kalori. | |
O matou penefiti
MEA'AI HALAL:Ketoslim MoO le araisa konjac e halal ma e tausisia tulaga fa'atonuina o mea'ai fa'a-Isalama. O lona uiga e mafai e tagata fa'atau Musalimi ona fiafia i lenei mea'ai suamalie ua saunia e aunoa ma le popole i lona mafiafia.
MAUALUGA LE AFIBER: O le araisa konjac vave e mauoa i le fiber, o se fa'aopoopoga autu mo le tausia o le soifua maloloina. O le maualuga o le fiber e fa'aleleia atili ai le fa'agaioiga lelei o le faiga o mea'ai, puipuia ai le poloka, ma fesoasoani e pulea le suka i le toto ma le cholesterol. I le 'aiina o la matou Konjac Rice, e faigofie ona e fa'ateleina ai lau aofa'i o fiber e fa'aleleia atili ai lou soifua maloloina lautele.
Mea'ai mo Tagata 'Ai: O la matou araisa konjac o se mea'ai mo tagata 'ai e aunoa ma ni mea fa'aopoopo. O se filifiliga lelei tele lea mo i latou e fiafia i mea'ai mo tagata 'ai. Pe o oe o se tagata e fiafia i mea'ai mo tagata 'ai pe o se tasi o lo'o sailia se mea'ai mo tagata 'ai e aunoa ma ni mea'ai, o la matou Konjac Rice Moments e avatu ia te oe se taumafataga maloloina mo tagata 'ai e aunoa ma ni mea'ai.
TOFO SUAMALIE: O la matou araisa konjac vave e iai le tofo malosi ma le ma'ai, e aumaia ai se tofo manaia mo i latou e fiafia i mea'ai ma'ai. E mafai e le ma'ai ona fa'aopoopoina le tofo i mea'ai a'o fa'aosofia ai fo'i le fia 'ai ma fa'ateleina ai le naunau i mea'ai. Afai e te fiafia i mea'ai ma'ai, o la matou araisa konjac o le a avatu ia te oe se taumafataga vevela matagofie.
Ata Auiliili
Auala e kuka ai
Tulaga Fa'atatau
Falegaosimea






