Araisa Konjac Fa'amamago Lanu E Tolu a Keto | Araisa Maualalo le Glycemic | Ketoslim Mo
E uiga i le mea
Ketoslim Mo's Keto Tri-ColorAraisa Konjac Magoo se oloa e aoga ma suamalie e maualalo le glycemic index, ua mamanuina faapitoa mo i latou o loʻo tulituliloaina se taumafataga ketogenic. Faia i le konjac, o se fualaau faisua e maualalo le kalori, maualuga le fiber, matou te avatu ia te oe se isi mea e sui ai le araisa masani.
E sau i lanu felanulanua'i e tolu, violē, lanumeamata ma le samasama, e fai ma sui o fatu e tolu, e fa'aopoopoina ai le eseesega i au taumafataga. O lenei lanu felanulanua'iaraisa konjacE lē gata e faʻamalieina ai ou tofo ae e faʻaopoopoina ai foʻi sina lanu i au taumafataga keto.
O le foliga
O vaega autū e lima o le keto lanu-toluaraisa konjacoloa e maualalo le glycemic index:
1. Mea'ai Saina masani ma faigofie mo tagata 'ai mea toto
2. Filifili le totoina o laau toto e le eleele
3. Totoina o le si'osi'omaga, leai ni fa'apalaga vaila'au po'o ni vaila'au fa'asaina
4. Su'esu'ega fa'ale-lima e fa'amautinoa ai le lelei o oloa
5. Oloa tusipasi
Fa'amanuiaga
O penefiti tetele e 4 o le oloa keto three-color konjac rice maualalo le glycemic index:
1. Meaʻai paleni, gaʻo maualalo ma sui ai taumafataga atoa
2. Maualalo le Glycemic/ Maualalo le Gi
3. Talafeagai mo ē e maua i le suka
4. Filifiliga o saito, tumu ma lamuina
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Araisa Konjac e tolu lanu |
| Mea Autū: | Araisa, falaoa millet, falaoa sana, falaoa pateta violē, falaoa pateta suamalie, falaoa pateta, falaoa buckwheat, falaoa oati, falaoa quinoa, falaoa karite maualuga, pauta porotini saito, pauta alava mea'ai, pauta meleni oona, pauta cordyceps militaris, pauta seleri, pauta pi mung, pauta ufi, pauta a'a kudzu, mea'ai mai lau mulberry, pauta wolfberry, pauta fatu flax,pauta konjac, pauta poria, sana e maualuga le amylose (e tete'e) ma le suka, masima 'aina |
| Fa'amatalaga: | Gi Maualalo/Ga'o Maualalo/Maualalo le Carbohydrate/Maualalo le Sodium |
| Galuega: | Pa'u o le Mamafa, Fa'aitiitia o le Suka i le Toto, Mea'ai e sui ai le Ma'isuka |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Mamafa mama: | mafai ona fetu'una'i |
| Kāpōnaiti: | 75.2g |
| Aotelega o Ga'o: | 1.7g |
| Ola e teu ai: | 12 Masina |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi |
| 2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani | |
| 3. O lo'o maua le OEM ODM OBM | |
| 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi | |
| 5. MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga Taumafa
| Fa'amatalaga Taumafa | |
| 2 tautua i le koneteina | |
| Tele o le tautua | 1/2 afifi (100g) |
| Aofa'i i le tautua: | 356 |
| Kalori | |
| %Tau i Aso Taitasi | |
| Ga'o Aofa'i 1.7g | 3% |
| Ga'o Fa'atumu 0g | 0% |
| Ga'o Suia 0g | |
| Aofa'i o le Kāpōhaiteleti 75.2g | 25% |
| Porotini 7.4g | 12% |
| Alava Mea'ai 2.6g | 10% |
| Aofa'i o suka 0g | |
| Aofia ai le 0g suka faaopoopo | 0% |
| Sodiuma 42g | 2% |
| E le o se puna taua o kalori mai ga'o, ga'o fa'atumuina, ga'o trans, cholesterol, suka, vaitamini A, vaitamini D, calcium ma le u'amea. | |
| *O Pasene o Tau i Aso Taitasi e faʻavae i luga o se taumafataga e 2,000 kalori. | |
Ata Auiliili
Tulaga Fa'atatau
Falegaosimea






