Mea'ai Konjac Maualalo Kalori Konjac Gold Inatant Noodles
E le afaina ai le ketone i le Konjac Gold Instant Noodles ona e toetoe lava a leai se carbohydrate o lo'o iai.
Faatasi ai ma na o le 1.2g o carbohydrates ma le 5 kalori i le 270g,Nouti konjacE fetaui lelei mo i latou e fiafia i pasta i le taumafataga keto. Mo i latou e 'ai mea'ai e leai ni mea'ai mai le vegetarians po'o ē 'ai e leai ni gluten, o le konjac noodles o se tasi lea o mea'ai e fa'aitiitia ai le ga'o i le taumafataga ketogenic, ma avea ai ma filifiliga lelei aua e mafai ona maua i faleaiga, faleta'alo, supamaketi ma faleoloa e 'ai ai mea'ai.
A o faʻateleina le lauiloa o noodles Konjac, o nisi ituaiga o loʻo gaosia le pauta konjac ua uma ona saunia. Afai o loʻo e taumafa i se taumafataga maualalo le carbohydrate, e tatau ona e faʻaeteete ina neʻi sili atu mea faʻaopoopo, e pei o sosi, mea faʻasuka, ma fualaʻau 'aina e iai le suka, i lau tapulaʻa carbohydrate.
Konjac (juruo), kalori maualalo
Maualalo le aofa'i o le suka ma malosi le ma'ona
I luga o se taumafataga ketogenic maualalo-carb
E mafai ona fa'aaoga e sui ai le falaoa
Ae e tatau ona e iloa mea nei e uiga i le fa'asaina o le fa'aaogaina o le konjac:
1. O lo'o iai mea oona i le konjac mata, o lea ia mautinoa e vela mo le sili atu ma le tolu itula a'o le'i 'aina.
2. O lo'o iai i le Konjac le tele o alava mea'ai, e faigata ona foloina pe a uma ona ulufale i le manava. O le mea lea, o tagata e le lelei le fa'agaioiga o le gastrointestinal ma le le lava o le manava e le tatau ona 'ai tele i taimi uma.
3 Konjac fulū, e tatau i tagata e maua i fa'ailoga o le fulū ona fa'aitiitia le 'ai.
4, KonjacO le mea lea, o tagata mamaʻi e iai le mageso, mageso ma isi faʻailoga e tatau ona latou 'ai itiiti.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Li'o vave Konjac GoldKetoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka/maualalo le carbohydrate |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto, mea'ai paleni |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 125KJl |
| Porotini: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 6.4g |
| Sodiuma: | 12mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina
Fesoasoani i le faʻaitiitia o le mamafa
Kalori maualalo
Puna lelei o le fiber mea'ai
Alava mea'ai e mafai ona solo
Fa'aitiitia le hypercholesterolemia
Fa'alelei i le keto
Fa'aitiitia le suka i le toto
Isi malamalamaga i mea'ai konjac
| 1 Novema | Aiseā e matuā mā'ona ai le konjac?O le a'a o le Konjac e tusa ma le 40% o le soluble fiber -- glucomannan. Ona o ona lava uiga o le malosi o le mitiia o le vai, e mauoa le konjac i le dietary fiber, lea e mafai ona maua ai se lagona o le ma'ona, fa'aitiitia ai le cholesterol ma paleni ai le suka i le toto. |
| 2 Novema | Aiseā e matuā mā'ona ai le konjac?O lo'o iai i le Konjac le soluble fiber, o le glucomannan lea e mafua ai le lagona o le tumu ona o lona tafe malie i totonu o le auala o mea'ai ma ua fa'aalia e fa'aitiitia ai le cholesterol ma paleni ai le suka i le toto. O le lelei o le konjac e fa'atatau i le auala e te kuka ai. |
| 3 Novema | E leai ni kalori i totonu o le konjac noodles? E toetoe lava a leai ni kalori (e tusa ma le 8 kalori i le 200g) o noodles konjac e faia mai le a'a o le la'au konjac (konnyaku), lea e faia i falaoamata a'o le'i liua i noodles o lapopo'a eseese. E matua maualalo lava kalori, ae o lo'o fa'atumuina pea, aua e tele lava le fiber. |
Aoao atili e uiga i oloa a Ketoslim Mo
E fa'ateleina ea le suka i le toto e ala i le instant gold noodles?
Noodles Konjac O lenei fiber e fa'agesegese ai le fa'agasegese o le fa'agase ma fesoasoani e fa'aitiitia ai le oso a'e o le suka i le toto. Talu ai ona e fa'agesegese ona fa'agase, e maua ai fo'i e le glucomannan mea'ai mo siama lelei i totonu o le colon ina ia mafai ona latou gaosia ni short-chain fatty acids, fa'aitiitia ai le mumū, ma fa'aosofia ai le fa'asa'olotoina o le enterotropic hormone peptide YY. Lea e mafai ona aoga mo le soifua maloloina o lou manava.
E maualalo le carbohydrate i le konjac instant gold noodles?
'Oi, sa'o! O le mea moni, o se oloa e leai se ga'o! Ma e leai fo'i se kuluteni!
E faigata ea ona fa'a'ai mea'ai e 'ai i le konjac noodles?
O le tele o carbohydrate e mafai ona fa'afefeteina i totonu o le konjac e masani lava ona lelei mo lou soifua maloloina, ae e mafai foi ona faigata mo nisi tagata ona fa'agaoioia. A e 'ai le konjac, o nei carbohydrate e fa'afefeteina i totonu o lou manava tele, lea e mafai ona mafua ai le tele o a'afiaga i le gastrointestinal.






