maualalo cal spaghetti konjac soba saimini | Ketoslim Mo
Ua e faanatinati? I le fufulu vave, o nei mea masani,li'i e maualalo le kaloriua sauni e 'ai! O lo latou tofo e le afaina ai le natura e mafai ai ona fa'aoga lelei nei noodles, ae o la matou auala e sili ona fiafia i ai e 'ai ai o le kuka lea i totonu o se supo ma fuala'au 'aina tipi, pe falai fa'atasi ma moa ma fuala'au 'aina. Ponesi: O le tautua e 4-aunese e maua ai le 15 pasene o lau calcium e 'ai i aso ta'itasi. E ui e le tutusa lena ma se ipu susu, ae o lo'o tele lava mea'ai e te le masani ona maua i totonu o se pesini noodles.
2021 Pasta fou e le fa'apito, e leai se 'aisa ma leai se alkali, e leai se konjac noodles, e leai se konjac soba noodles.
Fa'amatalaga o Oloa
| Igoa o le oloa: | konjac soba noodlesKetoslim Mo |
| Mamafa mama mo lialia: | 270g |
| Mea Autū: | Falaoa Konjac, Vai |
| Aotelega o le Ga'o (%): | 0 |
| Fa'amatalaga: | kuluteni/ga'o/leai se suka, maualalo le carbohydrate/tele le fiber |
| Galuega: | fa'aitiitia le mamafa, fa'aitiitia le suka i le toto,limu taumafa |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. O le sapalai e tasi-taofi i Saina2. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Fa'ata'ita'iga e leai se totogi 5.MOQ Maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 8KCal |
| Suka: | 0g |
| Ga'o: | 0 kalama |
| Kāpōnaiti: | 0.4g |
| Sodiuma: | 0 mg |
Taua o Mea'ai
Suiga Lelei mo Taumafataga -- Mea'ai Maloloina




