Konjac Milkshake OEM/ODM proviate igoa丨Ketoslim Mo
E uiga i lenei mea
O le milkshake e iai le 144 kilojoules i kalori, ae o le hamburger e 800 kilojoules i kalori. O le inuina o se milkshake e tutusa ma le tamo'e mo le 1 itula, 'a'au mo le 2 itula, ma le tamo'e mo le 8 kilomita. E tele ituaiga tofo e te filifilia.
FA'APEFEA ONA FA'A'AOGA/FA'A'OGA:
Inu vave, e le manaʻomia ona faʻatali. Auala e 'ai ai: Lūlū e faʻalava le pauta, faʻaopopo le vai mafanafana, lūlū lelei, tautua lelei, e mafai foʻi ona e aveese se ipu mai le vai, faʻaopopo le vai vevela, o le a sili atu ona suamalie ma lelei le falaoa taeao.
Fa'ailoga o Oloa
| Igoa o le oloa: | Milkshake Konjac |
| Mamafa mama mo lialia: | 100g |
| Mea Autū: | Vai, Falaoa Konjac |
| O le umi e teu ai: | 12 masina |
| Tusipasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Afifiina: | Ato, Pusa, Sachet, Afifi e Tasi, Afifi Vacuum |
| O La Matou Auaunaga: | 1. Sapalai e tasi le taofi i Saina 2. Ova atu i le 10 tausaga o le poto masani 3. OEM & ODM & OBM e maua 4. Faʻataʻitaʻiga e leai se totogi 5. MOQ maualalo |
Fa'amatalaga tau taumafa
| Malosiaga: | 1436kJ |
| Porotini: | 54g |
| Ga'o: | 0g |
| Kāpōnaiti: | 1.2g |
| Sodiuma: | 338g |




